Ako usporiadať narodeninovú oslavu?

26. 07 2016 08:50 , článok bol aktualizovaný 11. 08 2016 17:21 | PR článok
Ako usporiadať narodeninovú oslavu?, Seocentrum, PR článok
Ako usporiadať narodeninovú oslavu?, Seocentrum, PR článok Foto: Seocentrum

Nemáte ani tušenie, ako zorganizovať pre svoje dieťa narodeninovú oslavu? Ľahká pomoc!

Všetka zodpovednosť týkajúca sa organizácie narodeninovej oslavy dieťaťa padá na plecia mamičky. Ak aj vy nemáte ani len najmenšie tušenie ako by ste zorganizovali pre svoje dieťa narodeninovú oslavu, skúste si prečítať nasledujúce riadky, v ktorých nájdete inšpirácie.


Pozvánky

Skúste do prípravy pozvánok na narodeninovú oslavu zapojiť aj vaše dieťa. Vytvorte zaujímavé pozvánky podľa návrhu vášho dieťatka. Nezabudnite tam uviesť čas príchodu a veci, ktoré si majú pozvané deti priniesť (napríklad pršiplášť, loptu, trojkolku). Mamičky, dajte si záležať na výrobe pozvánok. Tentoraz budete vy pod dohľadom vášho dieťatka.

Na výrobu pozvánok sa snažte vyhradiť viac času. Spravte si dobrú kávičku, oblečte si vzdušné dámke tričko, tepláky a pohodlné papuče.

Miestnosť

Miestnosť, kde sa bude konať narodeninová oslava rozdeľte na dve časti – na časť, kde sa budú deti hrať a na časť, kde budú jesť. Pripravte pre detičky aj miesto na odkladanie topánok. Určite by ste neocenili, keby vám detičky behali po dome obuté. Ak máte dostatok priestoru, pripravte pre deti aj oddychový kútik so sedacími vakmi alebo vankúšmi. Na začiatku oslavy si s detičkami dohodnite pravidlá, aby sa nestalo, že po skončení narodeninovej oslavy vášho dieťaťa budete musieť ísť do obchodu kupovať nábytok a novú sedačku. Pripravte pre svoje dieťa aj pre seba pekné spomienky na narodeninovú oslavu. Do najnovších detských fotoalbumov vložte tie najkrajšie spomienky z narodeninovej oslavy.

Darčeky

Pripravte si miesto aj pre darčeky. S veľkou pravdepodobnosťou rodičia kamarátov vášho dieťaťa pripravia pre malého oslávenca/oslávenkyňu malé dobrôtky a kúpia darčeky. Samozrejme, že lahôdky hneď vložte do chladničky, aby sa počas oslavy nepokazili. Dievčatká ocenia najmä šperky (ako napríklad strieborné detské náušnice) a chlapci zase autá a detské pištole. Všetko však záleží od rodičov kamarátov vášho dieťatka. Snažte sa byť pripravené na všetky typy darčekov.

Pripravte pre deti program

Príchodom detí vaše povinnosti nekončia. Snažte sa vopred pripraviť všetko, čo budú deti na oslave potrebovať. Hračky, skladačky a rôzne hry nesmú chýbať na každej narodeninovej oslave. Pripravte pre deti pokojné a aj živšie hry. Zamerajte sa na myslenie, fantáziu a pohyb. Ak oslavujete vo vonkajších priestoroch, pripravte si alternatívy. Môže sa stať, že sa počasie rapídne zmení a vy by ste boli nútené zrušiť program. Potom by ste len márne vysvetľovali zrušenie oslavy malému oslávencovi.

Po ukončení príprav oblečte vaše dieťatko do toho najlepšieho oblečenia. Nezabúdajte aj na seba. Nachystajte si pohodlné oblečenie, vybieľte si zuby účinnými bieliacimi pásikmi a čakajte na príchod hostí. Usporiadanie narodeninovej oslavy nebude až také komplikované, ako ste si mysleli. Ak budete mať všetko dostatočne naplánované, žiadna nepríjemnosť vás neprekvapí.

Komentáre ( 0)

 
/* associated find node 'Tipy a triky' */