Využite 400 hodín ročne na svoje záľuby

27. 07 2016 09:50 | PR článok
Využite 400 hodín ročne na svoje záľuby
Využite 400 hodín ročne na svoje záľuby Foto: Bistro.sk

Objednať presne to, na čo máte chuť vám zaberie ani nie minútku!

Aj vám sa stáva, že prídete domov z práce, navaríte večeru, pripravíte sa na ďalší deň a zrazu zistíte, že ubehol cely deň a vy nemáte čas na svojich blízkych a záľuby? Síce vám nepomôžeme skrátiť vás pracovný čas, no môžeme vám skrátiť čas na prípravu chutného jedla. Objednať presne to, na čo máte chuť vám zaberie ani nie minútku a zvyšok času sa môžete venovať, čomu chcete.

Zisťovali sme od našich zákazníkov, čomu venujú svoj čas, odkedy za nich varí Bistro.sk.

Deti majú lepšie známky – manželia z Bratislavy

S manželom máme dve deti na prvom stupni, a povedzme si úprimne po celom dni v práci sa nám už nechcelo variť večeru a potom dlho do večera vysedávať s deťmi nad ich úlohami. Síce naše deťúrence nepatrili medzi zlých žiakov, odkedy sa úlohám venujeme hneď po príchode domov, deti nosia oveľa viac jednotiek. Najlepšie je, že keď nám doručia večeru a najeme sa, ešte máme čas sa aj zahrať alebo ísť na prechádzku. A teraz to najlepšie. Žiadny špinavý riad.

Plavková postava celý rok – športovec zo Žiliny

Hneď pod oknom mám fitko, a aj tak som doňho nechodil. Pred nejakým časom som si kúpil permanentku a začal tam chodiť denne. Cvičenie ma tak chytilo, že mi nezostal čas na varenie a upratovanie. Hľadal som riešenie, ako túto situáciu vyriešiť, aby som cvičenie nemusel obmedzovať a pritom jedol zdravé jedlo. Objavil som možnosť objednať si jedlo cez internet. Objednávam si jedlá bohaté na bielkoviny, no nepohrdnem sem tam aj niečím sladkým. Ešte musím vyriešiť, aby mi niekto upratoval môj byt a budem úplne spokojný.

Navštívili sme množstvo miest – pár z Prešova

Máme radi jednodňové výlety, pretože najlepšie sa spí vo svojej posteli. Síce využívame Bistro.sk iba cez víkendy, vždy nás poteší, že nemusíme celé nedeľné doobedie stráviť prípravou obedu. Proste si jedlo objednáme na presný čas a ideme na výlet. Keď prídeme domov, o pár minút je chutný obed alebo večera s nami. Ľahko, bez varenia s množstvom zážitkov.

Každý z nás strávi v priemere za rok 400 hodín prípravou jedla. Využite tento čas aj vy na niečo iné a nechajte varenie na Bistro.sk.

Komentáre ( 0)

 
/* associated find node 'Tipy a triky' */