Chystáte sa podnikať? Toto neprehliadnite

23. 08 2016 08:50 | PR článok
Chystáte sa podnikať? Toto neprehliadnite, Seocentrum, PR článok
Chystáte sa podnikať? Toto neprehliadnite, Seocentrum, PR článok Foto: Seocentrum

Čo by si mal každý nový podnikateľ všímať ešte predtým, ako začne podnikať? Nuž...

Každý nový podnikateľský subjekt si ešte predtým, ako začne podnikať, musí zistiť informácie o konkurenčnom prostredí, aby vedel, na čo sa má pripraviť. Niekedy samotné konkurenčné prostredie nie je strašiakom pre podnikateľov – nováčikov. Väčšiu hrôzu spôsobuje byrokratické prostredie a nepríjemní úradníci, ktorí vedia častokrát spôsobiť hrôzu nielen podnikateľom, ale aj obyčajným ľuďom. Čo by si mal každý nový podnikateľ všímať ešte predtým, ako začne podnikať?

Všímajte si firmy, ktoré vám založia spoločnosť

Založenie spoločnosti nemusí byť až také komplikované, ako si myslíte. Ak viete, že informácie potrebné k založeniu spoločnosti nemáte a potrebujete pomocnú ruku pri zakladaní vlastnej spoločnosti, radšej si nájdite firmu, ktorá vám spoločnosť založí bez toho, aby vás tým nejako obťažovala. Za dohodnutú sumu dostanete firmu, v ktorej iba prepíšete meno konateľa na vaše. Všímajte si, či táto firma zabezpečuje likvidáciu neúspešnej spoločnosti. V prípade, že sa vám v podnikaní nebude dariť a budete chcieť skončiť, je dobré mať prehľad o tom, kto vám vykoná bezproblémovú likvidáciu spoločnosti za prijateľnú cenu a neošklbe vás o všetko, čo vám ostalo na účte.

Prenajmite si virtuálne sídlo spoločnosti

Podnikatelia – začiatočníci doslova pasú po virtuálnych sídlach spoločnosti. Tieto virtuálne sídla pomáhajú novým podnikateľom ušetriť počiatočné náklady na prenájom kancelárií. Podnikateľ – začiatočník väčšinou nepotrebuje pre svoju činnosť obrovské priestory a práve preto sa uchýli k rozhodnutiu zarezervovať si virtuálne sídlo. Iba za pár eur mesačne môžete získať prestížnu adresu firmy, ponúknu vám zasadacie miestnosti a zabezpečia vám správu pošty. Toto všetko iba za pár eur mesačne!

Vyberte si najlepšiu firmu, ktorá vám zabezpečí tvorbu web stránky

Ak nemáte internetovú stránku, tak neexistujete. Bohužiaľ, takto to dnes funguje. Dnes už každý vyhľadáva informácie na internete. Preto akonáhle si založíte spoločnosť a rozbehnete svoj biznis, najmite si profesionálov na tvorbu web stránky. Rozpracujú si projekt a pekne podľa plánov vám vytvoria zaujímavú web stránku, ktorá bude reprezentovať vás a váš biznis.

Nezabúdajte na zariadenie kancelárie

Okrem klasického vybavenia kancelárie dávame do pozornosti sedačky. V prípade, že plánujete svojich klientov prijímať priamo vo svojej kancelárií, bude pre vás dôležité kúpiť si priestorovo vyhovujúcu sedačku. V prípade, že máte po celej kancelárii rozmiestnené stoly, stoličky a skrine pre kolegov, využite priestorovo nenáročnú rohovú sedačku.

Buďte ústretoví k svojim klientom

Všímajte si požiadavky vášho klienta. Ak vás požiadal o vyhotovenie konkrétnej služby do určitého termínu, snažte sa mu vyhovieť. Zlé referencie od nespokojných klientov by vám mohli výrazne uškodiť. Samozrejme, že sa nemôžete uháňať. Ak napríklad podnikáte v reklame a váš klient potrebuje aj v tej najkrutejšej zime nainštalovať bilboard pri ceste, snažte sa mu vyhovieť. Vymeňte letné pneumatiky za zimné pneumatiky a vyrazte. Myslite na to, že klient je prvoradý.

Komentáre ( 0)

 
/* associated find node 'Tipy a triky' */