Najúžasnejšie darčeky, ktorými by nepohrdli ani slovenské celebrity

24. 08 2016 08:50 | PR článok
Najúžasnejšie darčeky, ktorými by nepohrdli ani slovenské celebrity, Seocentrum, PR článok
Najúžasnejšie darčeky, ktorými by nepohrdli ani slovenské celebrity, Seocentrum, PR článok Foto: Seocentrum

Ak ste zvedaví, prečítajte si nasledujúce riadky. Uvidíte, možno nájdete inšpiráciu.

Nevedno, čo slovenské celebrity majú najradšej. Ženy určite večierky, najkrajšie kúsky oblečenia od svetoznámych módnych návrhárov, sladké dobroty, krásne šperky a rôzne iné veci. Určite však nepohrdnú ani kvalitnou kozmetikou a sexuálnymi pomôckami. Ak ste zvedaví, prečítajte si nasledujúce riadky. Uvidíte, možno nájdete inšpiráciu.

Moderné spoločenské šaty

Aj keď je plesová sezóna ešte ďaleko, mnohé ženy už v tomto období netrpezlivo hľadajú spoločenské šaty. Nájsť ich nie je až taký problém. Dokonca už aj z pohodlia svojho gauča si budete môcť vyberať správnu veľkosť šiat. Presne stanovené veľkosti v jednotlivých partiách vám uľahčia vyberanie veľkosti šiat. Šaty určite sú a vždy budú ideálnym darčekom pre každú ženu. Ešte sa nenašla žiadna žena, ktorá by pohrdla novými šatami. Či už spoločenskými, alebo voľnočasovými.

Voňavá kozmetika

Kozmetikou nič nepokazíte. Ak chcete ale určitú dávku luxusu, tak v tom prípade začnite pokukovať po Marseillských mydlách. Luxusné francúzske mydlá môžete nájsť v rôznych vôňach – jahoda, lotos, zelené jablko alebo aj malina. Vyberajte si akýkoľvek vôňu Marseillského mydla. Stavte na poctivú výrobu francúzskych mydiel.

Pančuchy

Skvelým darčekom pre nežnejšie pohlavie sú bezpochyby aj pančuchy. Najmä tie vzorované sa už niekoľko desaťročí tešia veľkej obľube. Nájsť vzorované pančuchy je však niekedy problém, pretože bolo obdobie, keď ženy vyhľadávali len jednofarebné pančuchy bez vzorov. Teraz si môžete vyberať medzi bodkovanými, čipkovanými, srdiečkovými a mnohými inými. Nie je však nad to, keď žena dostane čipkované pančuchy, v ktorých zvýrazní každú svoju krivku. Dokonalý pohľad.

Romantický partner

Vynikajúcim darčekom pre každého z nás by bol určite romantický partner. V prípade, že vášmu partnerovi/partnerke niečo chýba, skúste mu/jej štebotať do ucha krásne básne o láske. Darčeky nemusia byť len materiálne.

Spoločná fotografia

V prípade, že už naozaj neviete, čím obdarovať svojho partnera / partnerku, skúste si dať vyvolať spoločnú fotografiu. Ak už nestíhate ísť dať si ju vyvolať, skúste to doma. V prípade, že máte doma renovované tonery, kvalita fotografie bude na 100 % zodpovedať vašim požiadavkám.

Komentáre ( 0)

 
/* associated find node 'Tipy a triky' */