Štyri dôvody prečo vycestovať za krásou a mladším vzhľadom do Prahy

14. 12 2016 08:50 | PR článok
Štyri dôvody prečo vycestovať za krásou a mladším vzhľadom do Prahy
Štyri dôvody prečo vycestovať za krásou a mladším vzhľadom do Prahy Foto: http://www.brandeisclinic.cz

Zákroky plastickej chirurgie a estetickej stomatológie sú dnes účinnejšie, šetrnejšie a aj dostupnejšie než kedykoľvek predtým...

Nie ste spokojní so svojím telom? Chcete vyzerať mladšie? Alebo sa zotavujete po úraze? Zákroky plastickej chirurgie a estetickej stomatológie sú dnes účinnejšie, šetrnejšie a aj dostupnejšie než kedykoľvek predtým. Je veľa dôvodov, prečo vycestovať za skrášlením práve do Prahy. Tie hlavné si teraz priblížime.

Praha má vysokú koncentráciu špičkových lekárov na svetovej úrovni

V Prahe je veľké množstvo kliník a mnoho skvelých doktorov. Je tu obrovská konkurencia, preto musí každý lekár na sebe tvrdo pracovať a podávať čo najlepšie výkony. Navyše do pražských kliník nejazdia pacienti len z Brna, Ostravy či Bratislavy. Až 50 % klientov veľkých pražských kliník tvoria nároční záujemcovia zo zahraničia. A pretože pražskí lekári väčšinou operujú viac než ich kolegovia v malých mestách, majú výrazne lepšie skúsenosti (sú takzvane „vyoperovaní). Tak isto aj lepšie technologické vybavenie hovorí v prospech pražských kliník.

Možno tomu nebudete veriť, ale „v Praze není draze“!

Pražské ceny v oblasti estetickej medicíny vás pravdepodobne príjemne prekvapia. Práve preto, že je v Prahe veľká konkurencia, dajú sa tamojšie ceny porovnať s inými mestami. A často sú aj nižšie, napríklad oproti Bratislave až o 30 %.

Ošetrenie môžete spojiť s nákupmi a prehliadkou Prahy

Praha je povestná širokým výberom značkového módneho oblečenia. Mnoho ľudí sem jazdí s úmyslom spojiť príjemné s užitočným. Prvý deň si môžete naplánovať nákupy, návštevu divadla alebo prehliadku mesta, a na druhý deň podstúpiť botox, dať si urobiť zuby alebo zväčšiť prsia.

Pražský Brandeis Clinic disponuje najlepšou operačnou sálou v ČR

V samotnom centre Prahy sa nachádza Brandeis Clinic s najlepšie vybavenou operačnou sálou v Českej republike. Hneď vedľa kliniky nájdete dva veľké obchodné domy Kotva a Palladium, v ktorých je asi 300 obchodov s módou. Do známej Parížskej ulice sa dostanete asi za 5 minút. Okolo je mnoho luxusných 5-hviezdičkových hotelov, ale aj lacnejších butikových hotelov, príjemné reštaurácie a samozrejme pamiatky.

Brandeis Clinic je navyše komplexná. Môžete si tu dať vybieliť zuby, odstrániť vrásky alebo podstúpiť niektorú z plastických operácií. Stomatológovia z Brandeis Clinic dokážu zhotoviť až 20 faziet/koruniek za jeden deň. Aj tunajšia laserová liposukcia je vyhlásená. Na jednom mieste získate všetko, od úvodnej konzultácie s plastickým chirurgom až po luxusný pobyt v Prahe. Klinika vám ponúkne lokálnu anestéziu až pre 2 ošetrované partie tela, takže budete môcť po liposukcii ihneď odísť.

Majiteľka a zakladateľka kliniky Anna Brandejs ozrejmuje: „V prípade operácií aj ostatných zákrokov používame len certifikované materiály, často s doživotnou zárukou. Ak podstúpite celkovú anestézu, čakajú vás v Brandeis Clinic nadštandardne vybavené izby s vlastným sociálnym zariadením a posteľami značky Linet najvyššej triedy, ktoré urýchlia vašu regeneráciu a hojenie.“

A priamo pred bránami Brandeis Clinic vás do svojej náruče vezme historická Praha, ktorou sa budete prechádzať zdravší a spokojnejší sami so sebou, čo vám otvorí nové možností v pracovnej aj súkromnej sfére.

Komentáre ( 0)

 
/* associated find node 'Tipy a triky' */