Dajte si chvíľu pauzu a najedzte sa!

22. 12 2016 13:50 | PR článok
Dajte si chvíľu pauzu a najedzte sa!
Dajte si chvíľu pauzu a najedzte sa! Foto: Bistro.sk

Vianočné prípravy (pečenie, nakupovanie, balenie darčekov) sú v plnom prúde, stresu pribúda... Dobré jedlo vám zlepší náladu!

Čo sa stane, ak jedlo vynecháte

Určite sa vám stalo, že ste sa zahĺbili do činnosti natoľko, až ste si neuvedomili, že prešlo niekoľko hodín a vy ste sa ani len vody nenapili, či niečo zjedli. Vianočné vypekanie a upratovanie je presne tá činnosť, ktorá môže mať tieto následky. Ak jedlo vynecháte, vaše telo sa vám vôbec nepoďakuje. Ak pozabudnete, že je čas obedu a nenajete sa, vo vašom tele klesne hladina cukru a vy sa budete cítiť malátnejšie. Zrazu vám pôjde upratovanie pomalšie a môže sa stať, že necháte koláče dlhšie v rúre a prihoria vám. Navyše, ak začnete vynechávať jedlo častejšie, vaše telo sa bude báť, kedy znovu dostane potrebnú dávku energie, a tak si bude ukladať väčšie zásoby v podobe tukových vankúšikov.

Bistro.sk, Najedzte sa, PR článok
Foto: Bistro.sk
 

Riešenie je jednoduché

Aby ste sa podobným situáciám vyhli, máme pre vás 2 riešenia. Jedlo si môžete objednať cez Bistro.sk napríklad počas toho, ako čakáte, kým sa dopečie ďalší plech vianočných koláčikov. Kým pripravíte ďalšiu dávku dobrôt, jedlo bude s vami a vy sa môžete pokojne najesť.

Bistro.sk, Najedzte sa, PR článok
Foto: Bistro.sk
 

Druhý spôsob je určený pre tých, čo vedia, že keď sa do niečoho pustia, prestane pre nich existovať svet okolo. Využite predobjednávanie. Hneď ráno si môžete zvoliť čas, kedy vám jedlo prinesú a vy sa pokojne môžete pustiť do všetkých svojich plánov. Nezabudnite však mať so sebou telefón, aby ste počuli volanie kuriéra.

Po dobrom jedle sa budete cítiť nielen lepšie, ale zlepší sa vám nálada a všetko vám pôjde ľahšie.
Bistro.sk, Najedzte sa, PR článok
Foto: Bistro.sk
 

Komentáre ( 0)

 
/* associated find node 'Tipy a triky' */