Organizácia oslavy: Na čo nesmiete zabudnúť?

24. 04 2017 08:45 | PR článok
Organizácia oslavy: Na čo nesmiete zabudnúť?
Organizácia oslavy: Na čo nesmiete zabudnúť? Foto: Seocentrum

Poradíme vám, ako si uľahčiť plánovanie oslavy a všetko zvládnuť bez väčších problémov!

Ak vás v blízkom období čaká organizácia oslavy, prečítajte si týchto pár riadkoch, ktoré vám pomôžu uľahčiť jej organizáciu a zvládnuť všetko ľavou zadnou.

Priestor

V prvom rade musíte mať premyslené, ako a kde bude daná oslava prebiehať. Rezervácia priestorov sa musí realizovať prinajmenšom mesiac dopredu, niekedy aj viac. Dôkladne preto vyberajte miesto, lebo ak už raz nejaké zajednáte, termín nebudete môcť zmeniť. Keď organizujete oslavu v lete alebo na jar, pokojne môžete využiť krásne počasie a zorganizovať oslavu na záhrade pod párty stanom. Ušetríte tak na prenájme priestorov.

Program

Čo sa týka programu, musíte mať premyslené, ako bude oslava prebiehať. Samozrejme, že oslava aj tak nebude prebiehať do bodky presne podľa vášho plánu. Aký-taký plán však budete musieť mať. Musíte vedieť, kedy sa bude podávať večera, kedy sa budú odovzdávať darčeky, alebo kedy bude môcť vystúpiť hosť večera a predviesť svoju UV show.

Výzdoba

Buď si na vyzdobenie najmete miestne kvetinárstvo, alebo výzdobu zvládnete svojpomocne, poprípade za pomoci blízkych priateľov. Počítajte s tým, že ak chcete bohatú výzdobu, budete si musieť priplatiť. Na organizácii oslavy – najmä životného jubilea/ svadby by sa ale nemalo šetriť.

Darčeky

Okrem priestoru na sedenie si rezervujte miesto, kde si budete dávať darčeky. Pozor však na to, aby vám darčeky z taštičiek nepovypadávali. Ak budete dostávať zabalené luxusné darčekové koše, pravdepodobnosť, že sa vám z nich niečo vytratí, je nulová. Ak ale budete dostávať peniaze v obálkach, ľahko sa môže stať, že sa stratia. Myslite pre to aj na toto. Nebolo by príjemné, keby ste podostávané darčeky stratili.

Outfit

Na oslavu sa snažíme obliekať čo najkrajšie a neraz kvôli tomu cestujeme do nákupných centier, aby sme si niečo pekné na seba kúpili. Na oslavu, najmä tú svoju, sa nikdy neobliekajte do domáceho oblečenia. Ženy by si mali vybrať zo šatníka šaty a muži elegantné nohavice a košeľu. Nezabúdajte, že okrem toho si musíte zladiť náhrdelníky spolu s náušnicami a náramkami.

Komentáre ( 0)

 
/* associated find node 'Tipy a triky' */