Vieme, čo skutočne tvorí ženskú DNA a máme dôkazy!

29. 05 2017 08:45 | PR článok
Vieme, čo skutočne tvorí ženskú DNA a máme dôkazy!
Vieme, čo skutočne tvorí ženskú DNA a máme dôkazy! Foto: Elnino.sk

Veda je dnes poriadne ďaleko a vedcom sa už podarilo zmapovať kadečo. Skúmali DNA človeka, rastlín i zvierat. Povedú ich výskumy ku skvalitneniu nášho života?

Túžba po káve, čokoláde a čaji je predmetom záujmu bádateľov už celé desaťročia. Najmä nás, ženy, vždy zaujímalo, prečo niektorá dáma môže vypiť 3 šálky kávy, či zjesť celú tabuľku čokolády na posedenie a inej stačí privoňať a robí sa jej nevoľno. Odpoveď je známa celé desaťročia. Aj genetika hrá určitú úlohu v tom, čo milujeme a čo nenávidíme. Všetky túžby sú v nás zapísané.

Ale dosť bolo vedy. Už teraz je jasné, že raz budú naše túžby kompletne ospravedlnené a dúfajme, že do tej doby nájdeme i zázračné spôsoby, ako si dopriať všetko bez následkov. Kým veda pokročí, vyskúšajte vône – najmenej škodlivé „pochúťky“ pre Vaše zmysly.

Vôňa kávy a čokolády

Yves Saint Laurent Black Opium Nuit Blanche s dávkou bielych kvetín predstihne všetky vaše očakávania. V tejto hriešne dobrej „kapučínovej zmrzline“ inšpirovanej nočným životom v Paríži sa skrýva nepoškvrnená nevinnosť a energia, ale tiež jemnosť a neha.

Yves Saint Laurent Black Opium Nuit Blanche

Yves Saint Laurent Black Opium Nuit Blanche
Foto: Elnino.sk
 

Naopak, dámska vôňa Carolina Herrera Good Girl sa podujala dobyť svet na podpätkoch. Jej silná a zmyselná esencia púta pozornosť výdatnou dávkou kávy, mandlí a kakaa v kombinácii s očarujúcimi kvetinami. Návykové dobré dievča Good Girl sľubuje orientálny zážitok.

Carolina Herrera Good Girl
Carolina Herrera Good Girl
Foto: Elnino.sk
 

Svieže bylinky a zelený čaj

Ich čistota a sviežosť nikdy nikoho neomrzí a dá sa povedať, že tieto parfumy sadnú každej dáme. Parfumovaná voda Giorgio Armani Acqua di Gioia je svieža ako leto na pláži, sladká po cukre a aj mierne aromatická po citrusoch a mäte.

Giorgio Armani Acqua di Gioia (edp)

Giorgio Armani Acqua di Gioia (edp)
Foto: Elnino.sk
 

Pokiaľ kategoricky odmietate čokoľvek sladké, skúste svieži zelený orgován zmiešaný s horkastými lístočkami zeleného čaju a sicílskeho citrónovníka. Dámska vôňa Lanvin Eclat D’Arpege je príkladom parfumu, ktorý rady nosia takmer všetky ženy na svete, pretože nepozná vekové hranice.

Lanvin Eclat D’Arpege
Lanvin Eclat D’Arpege
Foto: Elnino.sk
 

Ruža – kráľovná kvetín

Čím to je, že ženy tak s radosťou prijímajú kytice ruží? Žeby tiež DNA? Či už na sviatok alebo na udobrenie, ružička bola, je a vždy bude vďačným darčekom. Na titul „najlepší darček“ má našliapnuté i parfumovaná voda Chloé Chloé. Esencia ukrytá vnútri luxusného flakónu, zdobeného béžovou mašľou, je zmesou elegancie a nehy ruží, pivoniek osviežených moderným liči.

Parfumovaná voda Chloé Chloé

Parfumovaná voda Chloé Chloé
Foto: Elnino.sk
 

Za vyskúšanie stojí i novinka Bvlgari Rose Goldea, novodobý symbol krásy. Spojenie šťavnatého granátového jablka, jazmínu a ovocia s kvetnými lístkami ruže vytvára trvácnu kvetinovú auru, ktorá vás uchváti svojou prepracovanosťou a ušľachtilosťou.

Bvlgari Rose Goldea
Bvlgari Rose Goldea
Foto: Elnino.sk
 

Ak vás tento výber zaujal, ušetrite svoj čas a kúpte si svoj vysnívaný parfum online. Parfuméria Elnino.sk so svojim novým webom úplne zmení váš pohľad na nákupy prostredníctvom počítača, smartfónu, tabletu či iných zariadení.

Jednoduchšie nakupovanie v novom obchode Elnino.sk
Jednoduchšie nakupovanie v novom obchode Elnino.sk
Foto: Elnino.sk
 

Vďaka rozšíreným možnostiam filtrácie produktov sa v ponuke tisícov parfumov rýchlo zorientujete. Ďalej na vás čakajú 3D fotografie, recenzie odborníka, tipy na skvelé parfumy, novinky a samozrejmosťou sú rôzne prebiehajúce akcie. Zmena je život a aj táto zmena v ústrety želaniam zákazníkov je krokom k lepšiemu.

Komentáre ( 0)