Po novom môže mať spoločnosť s.r.o. svoje sídlo aj v byte

28. 06 2017 09:45 | PR článok
Po novom môže mať spoločnosť s.r.o. svoje sídlo aj v byte
Po novom môže mať spoločnosť s.r.o. svoje sídlo aj v byte Foto: Shutterstock.com

Neznalosť zákona neospravedlňuje, preto si nespôsobte zbytočné komplikácie nevedomosťou...

Možno pre súčasných znalcov podnikateľského prostredia a jeho výhod to až taká novinka nie je, v každom prípade pre nezainteresovaných ľudí a začínajúcich „startupistov“ je to veľmi dobrá informácia.

Pri klasickom zakladaní novej spoločnosti si musí človek veľmi dobre premyslieť, ktoré kroky bude pri konkrétnom postupe uplatňovať, aby si celý proces nesťažil. My vám práve teraz povieme, ktoré z nich to sú, a prečo sa ich oplatí v úspešnom biznise používať.

Začnite jednoducho a za najnižšiu cenu na trhu

Priebeh klasického založenia spoločnosti je veľmi zdĺhavý. Nevedomosť a nedostatočná informovanosť vás môže stáť kopec času a nervov. Aj tento postup sa dá zjednodušiť, stačí nájsť spôsob založenia s.r.o., ktorý sa o to postará do najmenšieho detailu. Vyplniť objednávkový formulár na internetovej stránke bude asi vaša najdôležitejšia vec.

Prečo by ste to mali nechať na odborníkov?

Založenie spoločnosti znie v týchto riadkoch veľmi jednoducho a celkovo sa to všetko píše ľahko. V skutočnosti je to naozaj zdĺhavý proces, ktorý si vyžaduje aj odborný prístup. Pokiaľ nemáte elektronický podpis aj súdny poplatok je o 50 % vyšší.

S výhodami poskytovaných služieb, ktoré sa postarajú o rýchle založenie vašej novej spoločnosti sa vyhnete nielen týmto spomínaným veciam.

Možnosti pre vaše sídlo spoločnosti

V prípade adresy firmy sa môžete uspokojiť aj s tým, že je možnosť mať sídlo s.r.o. v byte. Sídlo je vlastne kancelária a adresa, ktorú potrebujete, pretože je to nariadenie. Ako sa hovorí „neznalosť zákona neospravedlňuje“, preto si nespôsobte takouto nevedomosťou zbytočné komplikácie. Môžete podnikať teda aj zo svojho bytu, kde však potrebujete súhlas vlastníka. Ak je ich viacero, je potrebný súhlas každého jedného z nich.

Inou formou sídla je virtuálna kancelária, ktorá je obdobná predošlému spôsobu, tu však nemusíte na podnikateľské účely využívať vlastnú a súkromnú adresu. Všetky spomínané veci sú omnoho lacnejšie, než tie klasické metódy a postupy, preto si nechajte poradiť. Zníženie nákladov sa v konečnom dôsledku môže premeniť do budúcej investície a vo váš prospech.

Komentáre ( 0)

 
/* associated find node 'Tipy a triky' */