S AVONom vyhráva každý!

27. 09 2018 08:45 | PR článok
S AVONom vyhráva každý!
S AVONom vyhráva každý! Foto: AVON

Zapojiť sa do súťaže, v ktorej máte možnosť vyhrať skvelé hodnotné ceny, je jednoduché.

Spoločnosť AVON Cosmetics si pre vás pripravila bohatú jeseň! Po prvýkrát vyhlasuje súťaž, v ktorej máte možnosť vyhrať skvelé hodnotné ceny. Každý deň sa žrebuje o iPhone a hlavnou výhrou je auto so špeciálnou AVON úpravou.

Zapojiť sa do súťaže je jednoduché. Stačí urobiť nákup v hodnote 19 € z vybraných strán 2 - 31 AVON katalógu 15, vďaka ktorému obdržíte od AVON Lady/Gentlemana žreb s kódom a so zľavou. Následne vložíte kód na stránke www.avon.sk/sutaz alebo pošlete SMS na číslo 6662 vo formáte AVON (medzera) KÓD.

Garantovanou výhrou je 2-krát zľava 4 € pre každého na vybrané novinky z rovnakého katalógu, konkrétne na Toaletný parfum Incandessence Lotus a Očnú starostlivosť Anew Platinum. Uplatniť si môžete túto zľavu u svojej AVON Lady/Gentlemana.

Hlavnou výhrou je auto Citroën C3, ktoré má špeciálnu AVON úpravu. Navyše každý deň sa žrebuje jeden výherca, ktorý získa iPhone SE 32 GB.

Kódy môžete zasielať od 27. 9. do 24. 10.2018. Žrebuje sa každý deň od 5. 10. do 26. 10. 2018. Každý kód môže byť zaregistrovaný len raz. V prípade výhry vás budú kontaktovať prostredníctvom SMS

Viac informácií o súťaži vrátane pravidiel nájdete na www.avon.sk/sutaz.

Komentáre ( 0)