Ušetrite vďaka mobilnej aplikácii - spoznajte Kimbino

16. 11 2018 09:45 | PR článok
Ušetrite vďaka mobilnej aplikácii - spoznajte Kimbino
Ušetrite vďaka mobilnej aplikácii - spoznajte Kimbino Foto: Kimbino.sk

Nečakajte a stiahnite si aplikáciu do svojho mobilného telefónu, začnite využívať jej výhody a doprajte si viac!

Mobilné telefóny sa stali súčasťou nášho každodenného života a veľa z nás si bez nich nevie predstaviť bežný deň. Telefón nám už neslúži len ako nástroj pre posielanie a prijímanie SMS správ či hovorov, ale ako všestranný pomocník vďaka rôznym aplikáciám. V jednom malom zariadení tak môžete mať aplikácie ako napríklad kalkulačka, prehrávač hudby, fitness tréner, receptár a mnohé iné. Od novembra 2018 však už môžete mať aj aplikáciu, vďaka ktorej si zjednodušíte nakupovanie a navyše ušetríte.

Aktuálne letáky v mobilnej aplikácii

Bezplatná aplikácia Kimbino ponúka svojmu používateľovi aktuálne letáky a katalógy z celého Slovenska. Prostredníctvom nej si môžete prelistovať letáky zo všetkých obchodov a nie len z tých, ktorých leták nájdete vo svojej schránke. Pre jednoduchšie prezeranie, sú letáky usporiadané do 6 kategórií a to Supermarkety, Bývanie a záhrada, Elektronika, Odev, obuv a šport, Kozmetika a Ostatné.

Aplikácia Kimbino je momentálne dostupná na stiahnutie pre Android. Po jej inštalácii sa môžete sami rozhodnúť, či ju budete používať bez registrácie, alebo s registráciou. V prípade, že sa zaregistrujte a vytvoríte tak svoje osobné konto, môžete využívať aj iné výhody aplikácie, ako napríklad označenie obchodov a pridať ich do svojich obľúbených. Vďaka tomu, dostanete vždy upozornenie na nový leták a budete mať istotu, že vám zľavy v obchodoch neuniknú.

Ďalšou výhodou v prípade registrácie je, že budete mať prístup k akciovým letákom v každej krajine, kde momentálne Kimbino pôsobí. Chystáte sa na dovolenku do Francúzska, Austrálie či Juhoafrickej republiky? Aj tam Vás bude sprevádzať Kimbino so svojimi akciovými letákmi pre danú krajinu. Ak vás zaujíma kde všade už môžete Kimbino nájsť, pozrite si webovú stránku www.kimbino.com.

Ušetrite vďaka mobilnej aplikácii - spoznajte Kimbino
Foto: Kimbino.sk
 

Prečo práve Kimbino?

Aplikácia prináša jednoduchý a ľahký prístup ku všetkým akciovým letákom. Nájdete v nej vždy aktuálnu ponuku zo svojich obľúbených obchodov a po vypršaní platnosti letáku, sa už nemusíte starať o triedenie odpadu. Preto listujte s Kimbinom a poznajte zľavy aj bez papiera.

Nečakajte a stiahnite si aplikáciu Kimbino do svojho mobilného telefónu, začnite využívať jej výhody a doprajte si viac!

Kimbino
Foto: Kimbino.sk
 


Zdroj: Kimbino.sk

Komentáre ( 0)