Čo môže byť príčinou toho, že si nedokážete nájsť stáleho partnera?

29. 01 2019 08:45 | PR článok
Čo môže byť príčinou toho, že si nedokážete nájsť stáleho partnera?
Čo môže byť príčinou toho, že si nedokážete nájsť stáleho partnera? Foto: Seocentrum

Dámy, nemajte veľké nároky na potenciálnych partnerov a uvidíte, že si dobrého partnera nájdete veľmi rýchlo.

V posledných rokoch počet rozvedených párov výrazne vzrástol. Mladí ľudia dnes nemajú potrebu viazať sa manželstvom. Považujú ho za prežitok, doprajú si slobodu a žijú bez papiera. Ak ale nemáte partnera, ale túžite sa usadiť, čo môže byť príčinou toho, že si nedokážete nájsť stáleho partnera?

Nie ste zmierená s predchádzajúcim vzťahom

Rozchod a rozvod sú rovnako bolestivé udalosti, ktorým sa žiaľ niekedy nedokážeme vyhnúť. Prázdno po odchode milovaného partnera je pre každú ženu veľmi nepríjemné. Niektoré ženy sú nútené dokonca navštíviť psychológa, pretože sa nevedia vysporiadať s rozchodom a odchodom milovanej osoby. Najhoršie je, že stále myslia na to, že sa všetko vráti do pôvodných koľají. Myslia si, že ak zmenia účes, začnú sa inak obliekať, poprípade si kúpia novú kabelku, partner sa k nim opäť vráti.

Ak máte za sebou ťažký rozchod, ale chcete si nájsť niekoho lepšieho, najprv sa zmierte s predchádzajúcim vzťahom a až potom sa púšťajte do hľadania si nového partnera. Pokojne môžete vyskúšať online zoznamku. Aj tam si dokážete nájsť niekoho dobrého. Je potrebné, aby ste urobili hrubú čiaru za starým vzťahom a nepremýšľali nad myšlienkou, či by sa to nedalo vrátiť do pôvodných koľají. Keď sa raz vzťah ukončí, nemá zmysel ho „oživovať“. Zjavne nie je niečo v poriadku. Nemá zmysel niečo skúšať, len by ste uškodili samy sebe.

Tlačíte na pílu

Chyba môže byť aj v tom, že tlačíte na pílu. Nemôžete hneď po prvom rande očakávať, že vás partner požiada o ruku a dá vám zásnubný prsteň. Spoznávanie trvá nejakú dobu a nemôžete tlačiť novú známosť do toho, aby ste skúsili spoločné bývanie a uvažovali o spoločných potomkoch. Muža len odplašíte a docielite pravý opak.

Máte nízke sebavedomie

Viaceré ženy majú nízke sebavedomie po tom, čo im stroskotá ďalší vzťah. Ak sa aj vy cítite pod psa a máte pocit, že nie ste hodná nájsť si niekoho, s kým by ste prežili zvyšok života, okamžite tieto pochmúrne myšlienky zažeňte. Škodíte sama sebe! Nízke sebavedomie a depresie vám môžu dokonca spôsobiť problémy so zdravím. Môžu sa objaviť prvé vrásky, začnete rapídne chudnúť, dostanete chuť na sladké.

Máte vysoké nároky na partnerov

Mnohé ženy sú razantne proti tomu, no je jasné, že práve toto je ich najväčší problém. Nemôžete chcieť, aby bol váš partner taký, ako chcete vy. Takýto vzťah by nemal zmysel a vzťah by sa veľmi skoro skončil. Ak sa objavia nejaké problémy, napríklad začne mať váš partner problémy s erekciou a vy dúfate v zlepšenie erekcie, buďte tu pre neho a nenadávajte mu za to, že nie je taký, akého by ste ho chceli mať.

Dámy, nemajte veľké nároky na potenciálnych partnerov a uvidíte, že si dobrého partnera nájdete veľmi rýchlo.

Komentáre ( 0)