Vyskúšajte online tipovanie s Doxxbetom

30. 01 2019 08:45 | PR článok
Vyskúšajte online tipovanie s Doxxbetom
Vyskúšajte online tipovanie s Doxxbetom Foto: Seocentrum

Web stránka je prehľadná, zorientujú sa v nej aj začiatočníci - a za registráciu vám stávková kancelária ponúkne bonus.

Každý z nás miluje nejaký šport. Niekto rád chodí na zápasy svojich obľúbených tímov, niekto ho zase pozerá v televízore. Medzi najobľúbenejšie športy momentálne patrí biatlon a zjazdové lyžovanie, kde nám robia radosť tieto športovkyne: Anastasia Kuzminová, Paulína Fialková a Petra Vlhová. Futbal a hokej sú však najobľúbenejšie športy zo všetkých. Ak sledujete tieto športy aktívne, čo tak vyskúšať online tipovanie s Doxxbetom?

Prehľadná stránka

Ak ste ešte nikdy neskúšali online tipovanie, práve u Doxxbetu sa ľahko zorientujete. Web stránka Doxxbetu je prehľadná a zorientujú sa v nej aj začiatočníci. Rýchlo sa zorientujete v kurzovej ponuke a čo je pre vás výhodné, výhry a prehry sa ukladajú. Všetky vaše stávky budete mať na jednom mieste. Vďaka tomuto vás bude tipovanie zápasov baviť.

Bonus za registráciu

Máloktoré stávkové kancelárie vám ponúknu bonus za registráciu v hodnote až 2000 eur. Doxxbet vám ich ale ponúkne. Je tam však jeden háčik. Peniaze nedostanete naraz, ale vyplácajú sa postupne, konkrétne po pätinách. Po pretočení jednej pätiny bude pripísaná na vaše hráčske konto jedna pätina hráčskeho bonusu.

Tipujte výsledky len tých tímov, ktorých formu poznáte

Tipujte len športové zápasy takého športu, ktorý pravidelne sledujete a dôkladne poznáte formu jednotlivca/ tímu v aktuálnej sezóne. Nemá zmysel tipovať zápasy tímov, ktoré dôkladne nepoznáte a neviete, ako momentálne hrajú a akú majú formu. Nenechajte sa zlákať vidinou veľkých ziskov a stavte len na zápasy tímov, ktorých formu poznáte.

Ak ste fanúšikom futbalu, tipujte futbalové zápasy. Ak vás futbal nezaujíma a sledujete ho len sporadicky, stavte si radšej na zápasy hokejových tímov z NHL a KHL. Jedine takto budete mať šancu na úspech!

Čo môžete čakať od Doxxbetu?

Stávková spoločnosť Doxxbet vám ponúka možnosť využiť bezrizikovú stávku. Znamená to, že ak sa v blízkej dobe zaregistrujete, v prípade prvej prehry vám vrátia váš vklad až do výšky 20 eur. Môže sa stať, že sa vám nezadarí hneď na začiatku a zostanete z toho znechutení. Takáto „motivácia“ vás ale presvedčí uprednostniť online tipovanie práve v Doxxbete.

Komentáre ( 0)