13. 10 2016 13:00 | Tlačová správa

Chart Show sa vrátila ako najsledovanejší program dňa!

Obľúbená hudobno-zábavná relácia bola silným trhovým lídrom a porazila premiérový kriminálny seriál konkurencie.

Chart Show
Chart Show Foto: TV Markíza

Stredajšie večery na obrazovkách televízie Markíza patria od 12. októbra 2016 novým častiam obľúbenej hudobno-zábavnej relácie Chart Show. Hneď prvé vydanie venované najväčším hitom 70-tych rokov divákov chytilo za srdce a stalo sa najsledovanejším programom dňa v strategickej cieľovej skupine 12-54.

V tejto obchodne relevantnej cieľovej skupine dosiahla Chart Show nadpriemerný rating 9,3 % a trhový podiel 28,1 %, v čase vysielania bola silnou trhovou jednotkou.

Skvelú zábavu v spoločnosti populárnej moderátorky Adely Banášovej a jej hviezdnych hostí - speváčky a najznámejšej televíznej svokry Gizky Oňovej, herca, moderátora a operného speváka Filipa Tůmu a módneho návrhára Fera Mikloška - si vychutnávalo celkovo 464-tisíc divákov starších ako 12 rokov.

Chart Show sa najlepšie darilo v kategórii mladých žien 15-24, ktoré Markíze v čase vysielania relácie zabezpečili trhový podiel 40,1 %.

Budúcu stredu bude Chart Show plná najznámejších hudobných spoluprác, ako glosátori sa predstavia speváčka Zuzana Smatanová, líder skupiny Desmod Mário "Kuly" Kollár a moderátor Matej "Sajfa" Cifra. Diváci sa môžu tešiť aj na skvelé vystúpenia Zuzany Smatanovej s Petrom Cmorikom, Emmy Drobnej so Štěpánom Urbanom a Lukáša Adamca s Martinom Harichom a Pavlom Kovalíčkom.

Najvyššie priečky rebríčka sledovanosti menších staníc obsadila v stredu televízia Doma s pravidelnou večernou dvojitou dávkou mimoriadne úspešného tureckého seriálu Vymenené životy. Obe epizódy zaznamenali zhodný rating 2,7 % a nadpriemerné trhové podiely 7,3 % resp. 9,3 %. Zabodoval však aj nasledujúci španielsky seriál Velvet (rating 1,9 %/share 10,8 % v 12-54).


Dáta sú analyzované v meraní LIVE + VOSDAL (Viewing On Same Day As Life) – analýza živého vysielania spojená s oneskorenou sledovanosťou prehranou v ten istý deň ako živé vysielanie.


PR oddelenie skupiny Markíza


Komentáre ( 0)

 
Už ste čítali?