TV Dajto prinesie exkluzívne zápasy z nemeckej Bundesligy!

27. 07 2017 14:45 | Tlačová správa
Bundesliga na Dajto
Bundesliga na Dajto Foto: TV Dajto

Bundesliga bude mať na Dajto svoj stabilný vysielací čas vždy v sobotu o 15.25. Štartujeme už 19. augusta 2017.

Skvelá správa pre fanúšikov futbalu! Skupina Markíza už v auguste 2017 obohatí programovú ponuku televízie Dajto o exkluzívne zápasy z najvyššej nemeckej futbalovej súťaže – Bundesligy. Divákom ponúkneme vždy jeden vybraný zápas z každého kola v rámci sezóny 2017/2018, ktorá odštartuje v piatok, 18. augusta 2017.

Bundesliga patrí medzi najnavštevovanejšie futbalové súťaže v Európe a nechýbajú v nej ani slovenskí futbalisti. Súčasťou Herthy Berlín je pravý obranca slovenskej futbalovej reprezentácie Peter Pekarík a Ondrej Duda, ktorý je tiež súčasťou reprezentačného výberu trénera Jána Kozáka. V kádri Borussie Mönchengladbach je talentovaný László Bénes, ktorý hral aj na nedávnych ME vo futbale hráčov do 21 rokov v Poľsku.

„Teším sa, že sa nám podarilo získať exkluzívne televízne práva na takú kvalitnú futbalovú súťaž, akou je Bundesliga. Divákom tak budeme na stanici Dajto pravidelne ponúkať skvelé futbalové zápasy, v ktorých sa predstavia také hviezdy ako Robert Lewandowski, Pierre-Emerick Aubameyang, či slovenskí futbalisti Pekarík, Duda, Bénes. A ako lahodný futbalový predkrm divákom naservírujeme pred štartom Bundesligy súboj dvoch najlepších nemeckých tímov Borussie Dortmund a Bayernu Mníchov, ktorí budú bojovať o víťazstvo v Supercupe,“ povedal Martin Lisý, vedúci športovej redakcie TV Markíza.

Bundesliga bude mať na Dajto svoj stabilný vysielací čas vždy v sobotu o 15.25. Štartujeme už v sobotu, 19. augusta 2017, atraktívnym zápasom Hertha Berlín – VfB Stuttgart, ktorý bude komentovať Slávo Jurko. Okrem neho sa v úlohe komentátorov predstavia aj Miroslav Špaček a nový člen športovej redakcie TV Markíza Robert Kmeťo.

Ešte pred štartom samotnej Bundesligy však divákom v sobotu, 5. augusta 2017, so začiatkom o 20.20 prinesieme aj atraktívny DFL Supercup, čiže súboj víťaza nemeckého pohára Borussie Dortmund s nemeckým majstrom Bayernom Mníchov.


PR oddelenie skupiny Markíza

Komentáre ( 0)