Dobrý anjel a Nadácia Markíza budú spoločne pomáhať

02. 10 2017 11:45 | Tlačová správa
Dobrý anjel a Nadácia Markíza budú spoločne pomáhať
Dobrý anjel a Nadácia Markíza budú spoločne pomáhať

Spolupráca odštartuje v deň jedenástych narodenín Dobrého anjela a bude pokračovať počas celého októbra.

Druhého októbra, presne na Deň anjelov, sa začína spolupráca medzi dvomi silnými charitatívnymi organizáciami. DOBRÝ ANJEL a NADÁCIA MARKÍZA sa rozhodli spolu ešte viac pomôcť slovenským rodinám, ktoré bojujú so zákernou chorobou.

Spolupráca odštartuje v deň jedenástych narodenín Dobrého anjela a bude pokračovať počas celého októbra. Nadácia Markíza spolu s Televíziou Markíza podporí myšlienku získavania nových pravidelných darcov, Dobrých anjelov. Počas októbra prinesie divákom spolu s Dobrým anjelom viacero zaujímavých a silných príbehov konkrétnych rodín. Cieľom spolupráce je šírenie myšlienky darcovstva a priblíženie dôvodov, prečo sa stať Dobrým anjelom a získať nových podporovateľov.

„Sme vďační Televízii Markíza a aj jej Nadácii Markíza za podporu. Tešíme sa, že môžeme ukázať, že charitatívne organizácie nepoznajú slovo konkurencia, ale len slovo spolupráca. Každý, kto sa stane darcom, si i naďalej môže byť istý, že jeho príspevky budeme chorým preposielať do posledného centu,“ hovorí Ľudmila Kolesárová, marketingová manažérka Dobrého anjela.

„Nadácia Markíza je zameraná na pomoc deťom a rodinám s deťmi, ktoré sa ocitli v zložitej životnej situácii. Podobne, ako nezisková organizácia Dobrý anjel, už niekoľko rokov podporujeme zdravotne či sociálne znevýhodnené deti, detské talenty, rodiny v núdzi, ale aj projekty iných charitatívnych organizácií pracujúcich s deťmi. Zo skúseností vieme, že v zložitej životnej situácii je každá pomoc vítaná. Preto s vedomím, že opäť môžeme podporiť dobrú vec, spájame svoje sily s Dobrým anjelom a veríme, že k tisíckam existujúcich anjelov pribudnú v októbri ďalší,“ dodáva Marianna Trnavská, predsedníčka správnej rady Nadácie Markíza.

Viac informácií ako sa stať Dobrým anjelom nájdete na: https://www.dobryanjel.sk/stante-sa-dobrym-anjelom/

 

Dobrý anjel a Nadácia Markíza budú spoločne pomáhať
 

Komentáre ( 0)