TV DAJTO prinesie ďalší vzrušujúci boxerský duel Joshua vs. Pulev!

14. 10 2017 00:55 | Tlačová správa
DAJTO V BOXE: Joshua vs. Pulev
DAJTO V BOXE: Joshua vs. Pulev Foto: TV Dajto

Budú diváci svedkami 20-teho triumfu Anthonyho Joshuu, alebo mu obávaná „bulharská kobra“ Kubrat Pulev zasadí K.O.?

Keď britský boxer Anthony Joshua v apríli na slávnom štadióne vo Wembley zdolal Ukrajinca Vladimira Klička, stal sa novým kráľom v ťažkej hmotnostnej kategórii. Držiteľa zlatej olympijskej medaily z Londýna 2012 teraz čaká ďalšia výzva, keď bude po prvý raz obhajovať opasky organizácii IBF, WBA a IBO. Na štadióne v Cardiffe bude 27-ročný Joshua boxovať proti bulharskej superstar, 36-ročnému Kubratovi Pulevovi.

Tento exkluzívny boxerský súboj odvysiela televízia DAJTO v priamom prenose v sobotu, 28. októbra 2017, so začiatkom o 22.00.
„Teším sa, že aj po skončení kariéry Vladimíra Klička fanúšikovia boxu budú môcť sledovať jeho nasledovníka Anthonyho Joshuu na jeho ceste medzi najväčšie hviezdy svetového boxu. Na tento súboj sa v Cardiffe expresne rýchlo predalo už viac ako 70-tisíc vstupeniek, takže diváci zažijú na DAJTO ďalší úžasný večer, ktorým ich bude sprevádzať komentátor Slávo Jurko a reprezentačný tréner Pavol Hlavačka,“ povedal Martin Lisý, šéfredaktor športovej redakcie TV Markíza.

Britský boxer zatiaľ vo svojej kariére ukončil všetkých 19 profesionálnych zápasov pred limitom a jeho bilancia je skutočne skvelá. Víťazstvo v 11. kole nad Vladimirom Kličkom ho rýchlo katapultovala do úlohy superhviezdy.

Úctyhodné štatistiky však má aj Kubrat Pulev, ktorý z 26 zápasov prehral jediný. Pred troma rokmi ho v 5. kole poslal k zemi legendárny Vladimir Kličko. Pre Bulhara to bude druhá životná šanca stať sa majstrom sveta a v 36 rokoch zasadnúť na boxerský trón.


PR oddelenie skupiny Markíza

Komentáre ( 0)