TV DAJTO prinesie ďalší vzrušujúci boxerský duel Joshua vs. Takam!

23. 10 2017 17:20 | Tlačová správa
DAJTO V BOXE: Joshua vs. Takam
DAJTO V BOXE: Joshua vs. Takam Foto: TV Dajto

Budú diváci svedkami 20-teho triumfu Anthonyho Joshuu, alebo mu kamerunský šampión Carlos Takam zasadí víťazné K.O.?

Britský profesionálny boxer Anthony Joshua nebude v sobotu, 28. októbra 2017, v Cardiffe bojovať v ťažkej hmotnostnej kategórii proti pôvodne ohlásenému Kubratovi Pulevovi. Bulharského vyzývateľa vyradilo zranenie ramena, ktoré utrpel pri tréningu.

Puleva, tak nahradil Carlos Takam, 36-ročný Francúz s kamerunskými koreňmi, ktorý má zatiaľ v profesionálnom ringu bilanciu 35 výhier, 3 prehry a 1 remízu. Rodák z Doualy v januári tohto roka v 4. kole knokautoval Poliaka Marcina Rekowského a odvtedy čakal na svoju šancu. A tá prišla teraz, keď sa Carlos Takam ako súčasná trojka rebríčku IBF postaví proti Joshuovi.

Tento exkluzívny boxerský súboj odvysiela televízia DAJTO v priamom prenose v sobotu, 28. októbra 2017, so začiatkom o 22.00.

„Teším sa, že aj po skončení kariéry Vladimíra Klička fanúšikovia boxu budú môcť sledovať jeho nasledovníka Anthonyho Joshuu na jeho ceste medzi najväčšie hviezdy svetového boxu. Na tento súboj sa v Cardiffe expresne rýchlo predalo už viac ako 70-tisíc vstupeniek, takže diváci zažijú na DAJTO ďalší úžasný večer, ktorým ich bude sprevádzať komentátor Slávo Jurko a reprezentačný tréner Pavol Hlavačka,“ povedal Martin Lisý, šéfredaktor športovej redakcie TV Markíza.

Britský boxer zatiaľ vo svojej kariére ukončil všetkých 19 profesionálnych zápasov pred limitom a jeho bilancia je skutočne skvelá. Víťazstvo v 11. kole nad Vladimirom Kličkom ho rýchlo katapultovala do úlohy superhviezdy.


PR oddelenie skupiny Markíza

Komentáre ( 0)