Farmárky bez zábran: Odhalili prsia a nielen tie!

23. 07 2013 18:00 | Bratislava
Farma - odhalené telá
Farma - odhalené telá

Baby ukázali cici aj rici : )


Nová Farma sa už nezadržateľne blíži. Už onedlho sa budete môcť zoznámiť s novými finalistami. Spoločne budeme sledovať, ako budú spolunažívať na Farme a ako sa vyvinú ich vzťahy. Núdza určite nebude ani o pekné dievčatá, tak ako tomu bolo aj v minulých sériách. Prinášame vám výber toho najlepšieho... Dievčatá poukazovali viac než chceli...

Farma - odhalené telá
 
Neuvertíe! Na Farme to začalo nevinnou polievkou a skončilo striptízom!

 

A takto zase Jana s holým zadkom rajcovala harmonikára

 

V tomto videu zase uvidíte, ako Veronika uakozvala Petrovi zadok

 


Nikola Komorová určite viacerým utkvela v pamäti najmä zo svojho pôsobenia na Farme. Zavzťahovala sa tam s Adamom Kováčom, ktorý po jej odchode padol do náručia Lucie. Nikola dnes pracuje ako čašníčka. Nikola Komorová netúži po väčších prsiach, ale po svadbe!

Víťazka prvej Farmy, sexica Andrea Járová, odišla rozbehnúť kariéru modelky až do Ameriky. Len nedávno sa zúčastnila súťaže Miss bikiny world: Božská Járová triumfuje: Najkrajšie sexi telo a... nový chlap!?

Nie je nikto na Slovensku, kto by nepoznal love story medzi bývalými účastníkmi reality šou Farma - Luciou Frčkovou a Adamom Kováčom. Dvojnásobná mamička sa tu bláznivo zahľadela do Adama. Ich lovestory sa však skončila. Lucia Frčková sa v tajnosti vydala!