Erika Judínyová je zasnúbená!

23. 08 2013 11:35 | Bratislava
Erika Judínyová
Erika Judínyová Foto: TV Markíza

Je svadba so Skrúcaným na spadnutie?

 

Moderátorka Smotánky Erika Judínyová prežíva krásne obdobie. Jej partner Štefan Skrúcaný ju pred zrakmi rodičov požiadal o ruku. Informoval o tom dnes portál topky.sk.

„Áno, je to pravda. Detaily by sme však nechceli zverejňovať,“ povedala markizácka moderátorka. Svoj vyše ročný vzťah tak spečatili zásnubami. A ako to bude so svadbou? Splní Erika a Štefan staré známe do roka a do dňa?

Erika Judínyová
Foto: TV Markíza
 
Erika Judínyová zažíva nakrajšie obdobie svojho života, je šťastne zaľúbená, darí sa jej v práci, no a navyše si cestuje po svete.

 


Nová Farma štartuje už onedlho! Farmári to zaručene nebudú mať jednoduché. Starať sa o hospodárske zvieratá sa vedia aj naši moderátori. Na vlastnej koži si to vyskúšali Erika Judínyová a Pali Bruchala. Erika Judínyová kydala hnoj

Nezabudnuteľná dvojica Noga - Skrúcaný po rokoch opäť obnovili svoju spoluprácu. Na jednom javisku stáli vďaka projektu Legenda o rytieroch zo Sitna. Zmierení Noga a Skrúcaný znovu spolupracujú

Konečne sme odhalili tajomstvo úspechu známych osobností. Čo stojí za krásou moderátorky Smotánky Eriky Judínyovej, či za bohatstvom Fedora Flašíka? Recept na šťastie nie je žiadna veda, alebo žeby predsa?!