Veronika Stýblová zhodila 10 kíl! Je z nej sexi kočka!

30. 09 2013 09:30 | Bratislava, Narcis
Veronika Stýblová
Veronika Stýblová

Speváčka je vždy plná prekvapení...

"Už jsou to dva úžasné měsíce, kdy jsem nastoupila do programu metabolic balance... Mám uzasných 10kg dole... Z toho 7 kilo cisteho tuku a zbytek voda. v pase méně o 14 cm, boky o 9 cm a stehna o 4cm... To vše diky úpravě metabolismu s metabolic balance..." pochválila sa na sociálnej sieti superstaristka Veronika Stýblová, ktorá v poslednom období absolútne zmenila imidž. Zverila sa do rúk nielen nového manažéra, ale aj stylistu, zmenila jedálny lístok a po dvoch mesiacoch vyzerá naozaj skvelo!

K úžasnému životnému pocitu prispieva určite aj jej priateľ, do ktorého je vášnivo zaľúbená. Ani s ním však neváha robiť svoje typické "opičky".

Veronika Stýblová, priateľ
 
Grimasy, ktoré predviedla aj v speváckej súťaži SuperStar, však robí aj v spoločnosti ďalších ľudí...
Veronika Stýblová
 

Spevácka súťaž SuperStar sa snaží uviesť do hudobného sveta talentovaných spevákov. Kto z nich zakope spevácku kariéru pod čiernu zem?: Vieme, ako sa darí Superstaristom!

Počas účinkovania v súťaži sa Veronika rozišla so svojim priateľom, ktorý ju veľmi podporoval v kariére. No nebola dlho sama. Jej novým úlovkom sa stal dvadsaťštyriročný barman a manažér Jan Slatinský, ktorého prezývajú Antonio: Veronika Stýblová má novú lásku! Pracuje v gay klube!

Je to pravda! Jaro Smejkal a Ewa Farna bývajú spolu! Jaro to priznal a vysvetlil, ako k tomu došlo a prečo Ewa z jeho prenajatého bytu neodišla: Ewa Farna a Jaro Smejkal: Na návštevu k nim nechoďte! 

Komentáre (0)