Hlas Česko Slovenska! Víťaza čaká výhra v hodnote 80.000 eur!

22. 11 2013 20:11 | www.markiza.sk
Hlas Česko Slovenska
Hlas Česko Slovenska

Hľadáme nielen spevákov, ale aj spevácke páry! Prihlasovací formulár v článku!

Hlas Česko Slovenska je späť! Už na jar budeme znovu svedkami hľadania toho najlepšieho hlasu - v hudobnej súťaži, v ktorej nezáleží na vzhľade, ale iba na speváckom talente.

Víťaza čaká neuveriteľná výhra v hodnote 80 000 Eur! A to sa už naozaj oplatí bojovať! Novinkou je aj to, že hľadáme nielen spevákov, ale aj spevácke páry. Tak si brúste svoje hlásky a dajte vedieť o svojom výnimočnom HLASE čím skôr! Na stránke www.hlas.markiza.sk sa môžu prihlásiť všetci tí, ktorí veria, že práve ich spev sa rozhodne oplatí počuť!

Tak ako to v roku 2012 urobila Ivanna Bagová, ktorá sa stala víťazkou Hlasu Česko Slovenska. Triumfovala skladbou Whitney Houston - I Will Always Love You!

 

The Voice je pôvodom holandská televízna šou, za ktorou stojí mediálny magnát a producent John de Mol. V Holandsku, kde bola šou The Voice of Holland uvedená premiérovo v januári 2011, sa stala jedným z najúspešnejších televíznych projektov v histórii a prilákala k obrazovkám cez 3 milióny divákov. O tri mesiace neskôr uviedla americká televízna stanica NBC prvú sériu The Voice s obrovským diváckym úspechom. Koučmi v americkej verzii boli napríklad popová diva Christina Aguilera alebo frontman kapely Maroon 5 Adam Levine. V roku 2012 odštartovali premiérovú sériu súťaže The Voice aj Belgicko, Francúzsko, Veľká Británia a Austrália. Nuž a na jar 2014 sa vracia obľúbená spevácka šou opäť aj na Slovensko!