Ples v opere: Jedna dáma krajšia ako druhá!

11. 01 2014 20:15 | www.markiza.sk
14. Ples v opere
14. Ples v opere
14. Ples v opere: Sisa Lelkes-Sklovska a Juraj Lelkes (foto: Orange)
14. Ples v opere: Suzanne Vega s kapelou (foto: Orange)
14. Ples v opere: manželia Hubovci (foto: Orange)

Ples v opere je každoročne veľkolepým začiatkom plesovej sezóny. Inak to nebolo ani tento rok.

Už tradične sa na Slovensku za otvorenie plesovej sezóny považuje Ples v opere, ktorý sa dnes, 11. januára 2014, koná už po štrnásty raz v bratislavskom Národnom divadle. Tak ako trinásťkrát predtým, aj túto sobotu krásne dámy vytiahli svoje originálne róby, aby sa predviedli na plese, ktorý má povesť udalosti roka.

14. Ples v opere: Matthias Settele s partnerkou (foto: Orange)
 
Medzi pozvanými hosťami nechýbajú ani niektoré tváre našej televízie - a ani vy sa nemusíte báť, že by ste najväčší slovenský ples zmeškali, okrem živých televíznych vstupov totiž pre vás pripravujeme reláciu To najlepšie z Plesu v opere, ktorú uvidíte v sobotu, 18. januára o 18.25, v ktorej na Markíze prinesieme všetky „pikošky“, klebety, ale aj atmosféru, ktorá v tento výnimočný večer ovládla Národné divadlo.

14. Ples v opere, Martin Mňahončák s manželkou (foto: Orange)
 
Ples v opere začal písať svoju históriu v roku 2001. Na začiatku bol zámer nadviazať na plesovú tradíciu, ktorá sa pestovala v mestách po celom Slovensku. Po štrnástich rokoch predstavuje Ples v opere nielen spojenie spoločenskej elegancie, vysokého kultúrneho zážitku, ale neodmysliteľne k nemu patrí aj jeho dobročinné poslanie. Svoje miesto našiel v historickej budove Slovenského národného divadla v Bratislave, ktorá sa spája s vrcholnými umeleckými aj spoločenskými podujatiami. Plesu sa opätovne dostalo tej cti, že nad ním prevzala záštitu Bratislava, hlavné mesto Slovenskej republiky. Každoročne ho svojou prítomnosťou poctia významné osobnosti spoločenského aj hospodárskeho života Slovenska.

14. Ples v opere: Andrea Heringhová a Boris Kollár (foto: Orange)
 
Zažite atmosféru udalosti roka na vlastné oči! Ples v opere uvidíte u nás NAŽIVO!
14. Ples v opere: Simona Bubánová a Ján Kuric (foto: Orange)
 
Blíži sa Ples v opere! Prípravy vrcholia! Takto to na ňom vyzeralo minulý rok!
14. Ples v opere: Lucia Hablovičová a Boris Hanečka (foto: Orange)
 

Ples v opere je každoročne veľkolepým začiatkom plesovej sezóny. Pozrite si živé vstupy so Zlaticou Puškárovou z minuloročného plesového zážitku: Ples v opere: Naša kamera nemohla chýbať!
14. Ples v opere: Jozef Vajda s partnerkou Júliou (foto: Orannge)
 

Prestížny Ples v opere patrí k udalostiam, na ktoré sa nezabúda: Na Plese v opere zažiarili aj ďalší markizáci!