Bývalá víťazka HLASu Ivanna Bagová berie život do vlastných rúk!

29. 01 2014 11:00 | Narcis
Hlas ČS, Ivanna Bagová
Hlas ČS, Ivanna Bagová
Hlas ČS, Ivanna Bagová
Hlas ČS, Ivanna Bagová
Hlas ČS, Ivanna Bagová

Rozhodla sa šokovať svojich fanúšikov!

Bola víťazkou speváckej súťaže Hlas Česko Slovenska, odštartovať kariéru jej pomohol  kouč Michal David. A hoci by sa zdalo, že odvtedy sa po nej zľahla zem, nie je to tak! Ivanna Bagová sa chystá znovu dobyť svet!

Po úspešnom absolvovaní súkromného konzervatória Dezidera Kardoša v Topoľčanoch sa presťahovala do Nitry, kde začala študovať na Univerzite Konštantína Filozofa. Popri štúdiu stíhala množstvo vystúpení po Slovensku i Českej republike. A aj v roku 2014 pripravuje Ivanna Bagová viacero hudobných prekvapení.

„Intenzívne pracujem na vydaní nového albumu, kde si skladám vlastné texty aj hudbu. Bude to taká moja spoveď, výpoveď, budem to jednoducho ja. Minimálne na dve skladby z pripravovaného nového albumu chcem nakrútiť videoklip“, prezrádza  Ivanna.

Pomôcť v budovaní speváckej kariéry jej má aj nový manažment: „S novým manažmentom bola spustená aj moja nová web stránka a taktiež Fan Page na Facebooku pre mojich úžasných fanúšikov. Hlavne vďaka ich podpore a priazni bol rok 2013 pre mňa skvelým rokom. Taktiež pripravujem nový videoklip. Okrem toho pripravujem featy a duety, na ktoré som dostala rôzne ponuky“, teší sa Ivanna, ktorá je sama zvedavá, kto po nej prevezme štafetu v speváckej súťaži Hlas a stane sa víťazom novej série, ktorá štartuje už čoskoro a prostredníctvom ktorej budeme znovu spoločne s vami hľadať ten najlepší hlas: Všetko, čo chcete vedieť o HLASe, sa dozviete TU!

Pripomeňte si účasť Ivanny Bagovej v súťaži Hlas Česko Slovenska, kde bodovala piesňou Whitney Houston - I Will Always Love You

 

A toto bol jej priebeh celou súťažou...

 

Vypočujte si aj pieseň od Beyoncé - If I Were A Boy - v podaní Ivanny Bagovej

 

Komentáre ( 0)