Sexica Jana Hrmová: Takto to všetko začalo!

04. 02 2014 12:12 | Narcis
Jana Hrmová
Jana Hrmová
Jana Hrmová, zdroj: FB
Jana Hrmová, zdroj: FB
Jana Hrmová, zdroj: FB

A takto skončilo...

Určite si ešte spomínate na Janu Hrmovú, ktorá bola jednou z najvýraznejších hráčok na Farme. Prišla na ňu z pohodlia prepychového domu a netajila sa tým, že jej hlavnou náplňou sú nákupy, kamarátky a diskotéky. Mladá sebavedomá exhibicionistka priznala, že si žije ako jedináčik v bavlnke a rodičia - podnikatelia - jej znesú aj modré z neba. „Žijem si rozprávkový život a chcem nejaký zážitok" -  s touto motiváciou sa hlásila na Farmu. 

Dnes je však všetko opäť v starých koľajách. Jana si znovu žije svoj luxusný život. Keďže má individuálne štúdium, vstáva okolo obeda a so životom sa nejako netrápi. Jediné, čo sa zmenilo je to, že nechodí na diskotéky, nepije alkohol a rada by sa zapojila do súťaže Bikiny fitness. Čo všetko sa ešte zmenilo v jej živote, s ktorými farmármi je v kontakte, čo z farmárkseho obdobia ľutuje a čo plánuje do budúcna? 

 

Jana Hrmová sa rada fotografuje a najradšej by pózovala aj pred fotografmi. Plánuje ešte schudnúť zopár kíl a potom môže ísť na vec! Zatiaľ trénuje aspoň svojpomocne - fotografuje sa sama s mobilom v ruke. Tieto fotky zverejnila na svojom FB profile.

Jana Hrmová, zdroj: FB
 
Ja som hráčka, ostatní sú makači!“, tvrdila svojho času najkontroverznejšia farmárka Jana, ktorá mala najviac prepracovanú taktiku: Sexica Jana! Takto sa zapísala do farmárskych dejín!

Jana Hrmová, zdroj: FB
 
Skrotiť prírodu a vrátiť Farme jej pôvodnú tvár nebolo jednoduché! Pracovitosťou a odhodlanosťou ale farmári dosiahli neuveriteľný výsledok! Kým sa však k nemu dopracovali, odtrpeli si aj množstvo hádok, nedorozumení, invektív a urážok: Tieto farmárske hádky sú dnes na smiech!

Jana Hrmová, zdroj: FB