Paviel Rochnyak o situácii na Ukrajine: Ako to vidí známy kaderník?

10. 03 2014 10:57 | Teleráno, topina
Paviel Rochnyak
Paviel Rochnyak

O Pavielovi nebolo dlhšie počuť. Čomu sa venuje teraz?

Do dnešného Telerána zavítal kaderník celebrít Paviel Rochnyak. Keďže pochádza z Ukrajiny, ani jemu nie je tamojšia situácia ukradnutá. Síce už vyše desať rokov žije na Slovensku, stále tam má rodinu a kamarátov. Čo si myslí o tejto napätej politickej situácii? "Som úplne zhrozený. Politici robia veľa chýb. Odsudzujem bývalého prezidenta."

Paviel žije na Slovensku už vyše desať rokov. Priviedla ho sem túžba spoznať krajinu svojho otca a za to, že sa tu usadil môže láska. "Mal som tu love story, tak som tu zostal."

 

Patrik Herman: Som rád, že som sa neznechutil divákom!
Sošku v ankete OTO získal už štvrtýkrát!

„Štúdio Televíznych novín sa na chvíľu premenilo na materskú škôlku. S detičkami nakrúcame kampaň na podporu Nadácie televízie Markíza." objasnil nám okolnosti Michal Borec, Riaditeľ Centra marketingu TV Markíza. A my vieme, za akých okolností k tomu došlo: Zlatica a Patrik, traste sa! Štúdio vám obsadila konkurencia!

Viete, čo majú spoločné Tina, Dara Rolins a Marta Jandová? Všetky tri sú maminy. Darina dcérka Laura o pár dní oslávi šieste narodeniny, Tinin synček Leo sa narodil pred rokom vo februári a najmladšiu ratolesť má Marta. Dcérka Maruška má iba pol roka. Rolins, Jandová a Tina: Skĺbiť materstvo s prácou nie je vždy jednoduché