Nadácia televízie Markíza bude pomáhať najmä deťom!

11. 03 2014 22:00 , článok bol aktualizovaný 12. 03 2014 10:49 | markiza.sk
Nadácia Markíza
Nadácia Markíza
Nakrúcanie spotov pre Nadáciu TV Markíza
Nakrúcanie spotov pre Nadáciu TV Markíza
Nakrúcanie spotov pre Nadáciu TV Markíza

Od riaditeľa centra marketingu Michala Boreca sme sa dozvedeli viac

Sú mladší a krajší! Spravodajské štúdio našej televízie húfne obsadili deti! A zapáčilo sa im to! „Štúdio Televíznych novín sa na chvíľu premenilo na materskú škôlku. S detičkami nakrúcame kampaň na podporu Nadácie televízie Markíza." objasnil nám okolnosti Michal Borec, riaditeľ Centra marketingu TV Markíza. V štúdiu sme mali možnosť vidieť naozaj talentované detičky, ktoré si prácu pred kamerou a fotoobjektívom užívali. Všetkému, samozrejme, predchádzala poriadna príprava.

 

Markíza nie je len najsledovanejšou komerčnou televíziou na slovenskom trhu. Silu, ktorú má ako médium, a popularitu svojich programov a tvárí už od začiatku svojho vysielania poskytuje aj na podporu projektov, prostredníctvom ktorých pomáha druhým. Od 5. júna 2007 tieto charitatívne aktivity zastrešuje Nadácia televízie Markíza, ktorá v týchto dňoch prechádza veľkým prerodom a zintenzívňuje svoje aktivity.

Chceme, aspoň v rámci našich možností, pomôcť meniť svet k lepšiemu. Pre všetkých, ale najmä pre to najcennejšie čo máme - naše deti. V rámci nového programového zamerania nadácie plánujeme pomáhať pri vzdelávaní detí a mládeže, rozvoji ich talentov, boji proti šikanovaniu a násiliu páchanom na deťoch, venovať sa podpore a prevencii ich zdravia, pomáhať chorým deťom, či podporovať začleňovanie sociálne znevýhodnených do spoločnosti. Nadväzujeme na dlhodobé partnerstvá s rešpektovanými slovenskými mimovládnymi organizáciami a plánujeme spustiť aj vlastné grantové programy.

Už onedlho sa môžete tešiť na novú webovú stránku Nadácie televízie Markíza, intenzívne na nej pracujeme.

Už niekoľko rokov môže každý zamestnaný človek rozhodnúť o tom, kam pôjdu 2 % z jeho už odvedených daní. Budeme veľmi radi, ak nimi po prečítaní predchádzajúcich riadkov podporíte činnosť vynovenej Nadácie televízie Markíza. Doteraz pomohla obrovskému množstvu ľudí a veľmi radi by sme v tejto, podľa nás mimoriadne dôležitej práci, pokračovali.


Ako venovať 2 % z dane Nadácii televízie Markíza

Potrebné údaje:

Obchodné meno (Názov): Nadácia Televízie Markíza
Právna forma: Nadácia
IČO/SID: 37925270
Sídlo: 843 56 Bratislava, Bratislavská 1/A