Jana Hrmová opäť vystrája! Popučíte sa od smiechu!

02. 04 2014 10:05 | Narcis
Jana Hrmová, Števo Vojtek
Jana Hrmová, Števo Vojtek

Pozrite, k čomu donútila Števa a babičku!

"Keď už je dnes ten deň bláznov, tak niečo na zasmiatie, čo sme vám so Števom Vojtekom a mojou babi natočili"... píše na sociálnej sieti Jana Hrmová, ktorá zaháňala nudu naozaj zvláštnym spôsobom. A to rovno s exfarmárom Števom Vojtekom, ktorý je tiež za každú srandu. A pochopenie prejavila aj Janina babička, ktorá to všetko nakrútila. Ale tie reči spoza kamery... :-)

 

Určite si ešte všetci spomínate na Janu Hrmovú, ktorá bola jednou z najvýraznejších hráčok na Farme: Sexica Jana Hrmová: Takto to všetko začalo!

Skrotiť prírodu a vrátiť Farme jej pôvodnú tvár nebolo jednoduché! Pracovitosťou a odhodlanosťou ale farmári dosiahli neuveriteľný výsledok! Kým sa však k nemu dopracovali, odtrpeli si aj množstvo hádok, nedorozumení, invektív a urážok: Tieto farmárske hádky sú dnes na smiech!

"Ja som hráčka, ostatní sú makači!“, tvrdila svojho času najkontroverznejšia farmárka Jana, ktorá mala najviac prepracovanú taktiku: Sexica Jana! Takto sa zapísala do farmárskych dejín!

Jana túžila po pozornosti odjakživa. Takéto fotografie zavesila na svoju sociálnu sieť pred vyše štyrmi rokmi: Hádajte, kto je toto mladé dievča. Vyrástla z nej poriadna sexica!