Prsnatky! Pozrite, aké vytasili zbrane!

18. 07 2014 20:15 | Narcis
Božka Candráková, Jana Hrmová, Šárka Rácová
Božka Candráková, Jana Hrmová, Šárka Rácová

Exfarmárky cestujú na východ na farmárske stretnutie!

"Víkendík na východe s Farmármi :))", tešia sa cestou vo vlaku bývalé farmárky Jana Hrmová, Božka Candráková a Šárka Rácová, ktoré sú iste plné očakávania, ako dopadne ich farmárske stretnutie po roku. Cestu na východ v tomto čase meria aj Števo Vojtek a zrejme aj ďalší farmári, ktorí smerujú do dedinky neďaleko Košíc za hostiteľkou, tiež bývalou farmárkou, Kikou Banyaszovou. Iste si po toľkom čase majú čo povedať a zaručene ich čaká víkend plný zážitkov a dobrodružstiev. Ale aj prekvapení. Z bývalých farmáriek, ktoré na Farme nepoznali make-up, šminky či dlhé umelé nechty, sa vykľuli takéto parádnice! Pozrite, ako sa na stretnutie vystrojili a akým zvodom budú musieť odolávať ich farmárski kolegovia! A aby to nebolo len tak, vo videu vám ponúkame návrat v čase: aj takéto nálady panovali na Farme!

 
 
Určite si ešte spomínate na Janu Hrmovú, ktorá bola jednou z najvýraznejších hráčok v štvrtej sérii Farmy: Sexica Jana Hrmová: Takto to všetko začalo!

Niektoré farmárky sa neraz ukázali v plnej kráse! Nakoľko sa neboja ukázať pred celým svetom - a to v Evinom rúchu - potešili už svojimi fotografiami nejedného pána! Sú to predsa krásne a príťažlivé ženy: Bývalé farmárky a ich najpikantnejšie scény!

Jano nám prezradil, čo bolo na Farme najťažšie, s ktorými farmármi sa stretáva dodnes, či mu pomohlo zviditeľnenie sa na obrazovke, ale aj to, aká výzva ho v živote ešte len čaká: Jano Juhaščík berie nohy na plecia a uteká! Pred kým a kam?!

Najodvážnejšou farmárkou štvrtej série je nepochybne Jana Hrmová. Pozrite, v akých šatách si trúfla pózovať bez mihnutia oka!

Jana Hrmová