Martina Šimkovičová odchádza z Markízy

23. 10 2015 11:58 | m
Martina Šimkovičová
Martina Šimkovičová

Dlhoročná moderátorka Televíznych novín Martina Šimkovičová sa lúči s tímom spravodajstva.

„Martinino meno sa spája s Markízou prakticky od vzniku televízie a za tento čas ukázala svoje moderátorské kvality vo viacerých formátoch. Som rád, že bola súčasťou nášho tímu a prajem jej veľa úspechov do budúcnosti,“ povedal generálny riaditeľ TV Markíza Matthias Settele.

Podobne sa vyjadril aj jej nadriadený, riaditeľ Centra spravodajstva a publicistiky, Henrich Krejča: „Martina bola so mnou v spravodajskom tíme niekoľko rokov a chcem sa jej poďakovať za doterajšiu spoluprácu.“
 
„Televízii Markíza som vďačná za profesnú, ale aj ľudskú skúsenosť. Prežila som v nej najaktívnejšie roky môjho života, spoznala som úžasných ľudí a s mnohými z nich sme dodnes dobrí kamaráti. Dôvodom odchodu boli rozdielne názory a po vzájomnej dohode som sa rozhodla túto kapitolu svojho života uzavrieť. Každý koniec je začiatok niečoho nového,“ povedala k svojmu odchodu Martina Šimkovičová.

Martina Šimkovičová
 

 
Martina Šimkovičová začínala v Markíze v roku 1998 v tíme Telerána. Neskôr moderovala reláciu Cestoviny, Športové noviny a v roku 2006 si zasadla do moderátorského kresla Televíznych novín.

Je to vonku! Nová kolekcia Fera Mikloška v znamení jedne farby, vieme prečo!

Máte radi Kredenc? Sledujte TOTO!

Noví farmári sú už v hre! Poznáme detaily!

Komentáre ( 0)