Voľby 2016: Chcete niečo odkázať politikom, alebo sa ich niečo spýtať?

13. 01 2016 13:00 | Boris Pršo
Voľby 2016
Voľby 2016 Foto: TV Markíza

Redaktor Michal Kovačič vám dá priestor na vaše reakcie.

Redaktori Televíznych novín od 10. januára do 25. februára navštívia všetky regióny Slovenska. Prvým, kto začal túto volebnú cestu, je náš kolega - redaktor Televíznych novín Michal Kovačič. Ten práve na volebnom aute brázdi východom Slovenka.

Na čo sa Michal naviac teší a čo očakáva od týchto výjazdov? To nám už prezradil v našom rozhovore:

 

V každom regióne strávia redaktori dva dni. Do Televíznych novín sa prihlásia v živom vstupe, v ktorom divákom priblížia získané informácie a na druhý deň bude odvysielaná reportáž, ktorú v danom regióne nakrútili. Rovnako sa budú zapájať aj do vysielania Telerána. Redaktori budú v tomto ohľade úzko spolupracovať aj so spravodajským portálom tvnoviny.sk, kde bude okrem iného zaznamenávaná aj celá trasa výjazdov a jednotlivé reportáže.

Okrem postrehov a živých vstupov piatich redaktorov spravodajstva  dostanú priestor aj bežní obyvatelia regiónov Slovenska, ktorí na námestiach väčších miest môžu do pripravených kamier  adresovať svoje krátke odkazy politikom budúcej vlády. O mieste a čase priestoru na „vox populi“ bude Markíza divákov informovať v Televíznych novinách a na tvnoviny.sk vždy už deň vopred. Našich kolegov spoznáte veľmi jednoducho – jazdiť budú na špeciálnych „volebných“ autách.

Chceš vyhrať 100-tisíc eur? Príď sa ukázať na kasting a dokáž, že nie si žiadna padavka. Dobrodružstvo je na dosah!

Kedysi kolegovia z nemocnice, dnes súrodenci. Hilmerová s Majeským boli v Ordinácii lekári, v Búrlivom víne hrajú sestru a brata. Takto sa zmenili!

Obľúbená Horná Dolná sa včera vrátila na obrazovky TV Markíza. Ako si na prvú klapku komediálneho seriálu spomína Brmbalík či Sojka?