Ďalšia šanca vyjadriť sa k voľbám: Rado Igaz na cestách

19. 01 2016 09:00 | Boris Pršo
Voľby 2016
Voľby 2016 Foto: TV Markíza

Chceme vedieť vaše názory, reakcie a otázky pre politikov.

Voľby sa blížia a my sme zvedaví, čo od nich očakávate, čo vás trápi a čo odkazujete politikom. Po Michalovi Kovačičovi je tentoraz na cestách ďalší redaktor Televíznych novín Rado Igaz. Aj on cestuje po krajoch Slovenska a pýta sa občanov na ich názory. Na čo sa pri týchto výjazdoch najviac teší? To sa dozviete v priloženom videu:

 

V každom regióne strávia redaktori dva dni. Do Televíznych novín sa prihlásia v živom vstupe, v ktorom divákom priblížia získané informácie a na druhý deň bude odvysielaná reportáž, ktorú v danom regióne nakrútili. Rovnako sa budú zapájať aj do vysielania Telerána. Redaktori budú v tomto ohľade úzko spolupracovať aj so spravodajským portálom tvnoviny.sk, kde bude okrem iného zaznamenávaná aj celá trasa výjazdov a jednotlivé reportáže.

Okrem postrehov a živých vstupov piatich redaktorov spravodajstva  dostanú priestor aj bežní obyvatelia regiónov Slovenska, ktorí na námestiach väčších miest môžu do pripravených kamier  adresovať svoje krátke odkazy politikom budúcej vlády. O mieste a čase priestoru na „vox populi“ bude Markíza divákov informovať v Televíznych novinách a na tvnoviny.sk vždy už deň vopred. Našich kolegov spoznáte veľmi jednoducho – jazdiť budú na špeciálnych „volebných“ autách.

Nominácie na Oscara sú známe. Aké šance má Leonardo Dicaprio?

Vyhraj 100-tisíc eur. Ukáž, že nie si padavka, práve naopak... Hľadáme nových hrdinov!

Blížia sa VOĽBY 2016. Chceli by ste našim politikom niečo odkázať, prípadne položiť otázku na telo? Markíza bude aj vo vašom meste. Stačí prísť a nahrať svoj odkaz.