Staňte sa hviezdou Markízy a pošlite nám svoje video!

11. 05 2016 10:06 , článok bol aktualizovaný 11. 05 2016 10:26 | Marína Dobošová
20rokov.markiza.sk
20rokov.markiza.sk Foto: TV Markíza

Oslavujeme 20. narodeniny a chceme vás tam tiež!

Televízia Markíza o niekoľko mesiacov oslávi svoje narodeniny. Už celých dvadsať rokov sme súčasťou vašich životov, prinášame vám zábavu, ale aj aktuálne informácie, príbehy plné napätia, dobrodružstva, ale aj romantiky. Máte s nami možnosť prežívať osudy iných a my by sme teraz chceli nahliadnuť priamo do vašich životov.

Pošlite nám krátky film o vás, o tom, čo vás robí šťastnými, o drobných radostiach, o čase, ktorý trávite s priateľmi a rodinou, o okamihoch, kedy prekonávate výzvy alebo robíte všetko preto, aby ste boli svojim blízkym oporou. Bude to jednoducho film o vás a pre vás. A vy budete jeho hlavnými hviezdami. Oslávime tak naše 20. narodeniny spolu, lebo aj vy ste súčasťou nášho príbehu.

Pošlite nám prostredníctvom formulára na stránke 20rokov.markiza.sk video, ktoré nebude mať viac ako jednu minútu, a možno sa aj vy a vaši blízki stanete súčasťou filmu, ktorý vytvoríme práve vďaka vašim zážitkom a spomienkam.
Svoje videá môžete posielať do utorka 31. mája.
Premiéru nášho spoločného filmu si budete môcť pozrieť presne v deň 20. narodenín televízie, 31. augusta 2016.

Podmienky súťaže

Naša súťaž sa uskutoční v termíne od 10. Mája do 31. mája. Víťazov vyhlásime 31. augusta.
Súťaže sa môžu zúčastniť aj osoby mladšie ako 18 rokov. Účastník súťaže nám zašle bezodplatne fotografiu či video prostredníctvom formulára na web stránke 20rokov.markiza.sk do 31. mája.

Konečný výber víťazov uskutoční  režisér projektu.
Výhrou v súťaži sa rozumie výber fotografie či videa spomedzi všetkých registrovaných účastníkov, ktoré bude použité na výrobu videoklipu, prípadne krátkeho filmu. Ten následne odvysielame v Televízii Markíza, a zároveň bude dostupný online v rámci portálov tvnoviny.sk, markiza.sk a oficiálnych profilov sociálnych sietí – najmä Facebook, Instagram, YouTube prípadne bude použité na prípravu iného formátu on air a/ alebo off air marketingovej podpory projektu „20 ROKOV SPOLU“. Mená víťazov zverejníme v záverečných titulkoch online verzie videoklipu či krátkeho filmu v rámci portálov tvnoviny.sk, markiza.sk a oficiálnych profilov sociálnych sietí.

 

Poznáme meno prvého finalistu Farmy: Lucia to dotiahla poriadne ďaleko! S výberom finalistky ale neboli všetci spokojní.

Sajfova snúbenica priznala tajnú lásku! Jeho meno je Karol Priznania po rokoch vyšli na povrch.

Vášeň, láska i nenávisť. Osudové vzťahy im komplikujú život Láska im pomáha prekonať nástrahy života.