Pošlite nám svoje video. Máte na to už len pár dní!

06. 06 2016 11:20 | Marína Dobošová
20rokov.markiza.sk
20rokov.markiza.sk Foto: TV Markíza

Staňte sa hviezdou televízie. Návod nájdete v článku.

Televízia Markíza tento rok oslavuje 20. narodeniny a vy už viete, že vás chce mať pritom. Už len niekoľko dní zostáva do konca obdobia, počas ktorého čakáme na vaše videá. Vašu radosť totiž chceme zdieľať spolu s vami – našimi vernými divákmi.

Keď sa vo vašom živote deje čosi zaujímavé, príjemné, milé či nevšedné – neváhajte vytiahnuť  telefón. Stačí, keď nahráte zopár desiatok sekúnd a pošlete nám ich prostredníctvom formulára na stránke 20rokov.markiza.sk.

A na aké videá čakáme? Napríklad na bláznivú jazdu na bicykli, na veselé momenty z jarnej grilovačky, na prvé kúpanie v jazere, na oslavu narodenín v kruhu najbližších, na momenty zo svadby, z krstín. Potešíme sa aj momentom z koncertu vašej obľúbenej skupiny. Nakrúťte aj vašich domácich miláčikov pri hre na lúke. Uvítame aj momenty v práci či chvíle oddychu. Videá z ciest po celom svete. Jednoducho všetko, čo robí váš život krajším. Podeľte sa o tieto vzácne chvíle s nami.

Môžete sa stať hviezdou Markízy. Presne v deň 20. narodenín televízie, 31. augusta 2016, totiž chystáme premiéru nášho krátkeho spoločného filmu. Bude pozostávať práve z vašich videí.

Svoje videá môžete posielať do nedele, 19. júna.

Špeciálne video pre vás nakrútila aj pôvabná herečka Dominika Žiaranová, ktorú poznáte ako Milicu zo seriálu Búrlivé víno.

 

Ako poslať video? Pozrite si návod:

1.Nakrúťte video na mobil. Môže mať najviac jednu minútu.

20rokov.markiza.sk
Foto: TV Markíza
 

2.Choďte na stránku 20rokov.markiza.sk a kliknite na odkaz poslať video.

20rokov.markiza.sk
Foto: TV Markíza
 

3.Kliknite na políčko prehľadávať a nahrajte vaše video. Odkliknite taktiež súhlas s podmienkami a spracovaním osobných údajov ako aj súhlas so zasielaním noviniek. Na záver kliknite na políčko odoslať.

20rokov.markiza.sk
Foto: TV Markíza
 

Brutálna hádka farmárov v zákulisí. Uniklo tajné video! Ako sa porátali s Bubicou? Čo jej vykričali?

Poznáme nových moderátorov Televíznych novín Danica Kleinová sa bude striedať s Viktorom Vinczem

Sex pred večerou alebo po nej? Opýtali sme sa poroty zo šou MasterChef Známe trio otvorene o svojich chúťkach.