Olympionička hodnotí: „Prezident už určite držal v ruke pádlo."

07. 08 2016 20:00 | Marína Dobošová
Prezident SR Andrej Kiska na divokej vode
Prezident SR Andrej Kiska na divokej vode Foto: KPSR

Prezident Andrej Kiska zabral na divokej vode a ohúril olympionikov.

Dnes večer ste si v Televíznych novinách mohli vychutnať prezidenta Andreja Kisku na divokej vode. Hlava nášho štátu totiž prijala adrenalínovú výzvu redaktora Jána Tribulu a nasadla s ním do raftu na divokej vode v Liptovskom Mikuláši. Spoločnosť im pritom robili naši úspešní olympionici Elena Kaliská a Michal Martikán.

„Elena bola perfektná, ukázala ako veľký smejko, aj Mišo má zmysel pre humor. Obaja si odkrojili zo svojho tréningu, len aby sa mohli venovať nám a ukázať, aké to je,“ chváli našich olympionikov Ján Tribula. Tí si chvíle v spoločnosti prezidenta tak isto užili. „Pre mňa to bola česť. Keď príde prezident našej republiky a chce, aby sme ho povozili na rafte a priblížili mu divokú vodu. Je vidieť, že aktívne športuje, raftovanie zvládol bez problémov,“ zhodnotil Michal Martikán.

Prezident SR Andrej Kiska po boku olympionikov Michala Martikána a Eleny Kaliskej
Foto: KPSR
 

„Z môjho pohľadu to bolo veľmi príjemné, veselé a adrenalínové. Myslím a dúfam, že mal pán prezident z toho dobrý zážitok. Podľa mňa už v minulosti určite držal pádlo v ruke, išlo mu to totiž veľmi dobre,“ chváli hlavu štátu Elena Kaliská.

„Palec hore prezidentovi, že do toho šiel napriek nabitému programu, ktorý má. Našiel si čas, stráviť s nami deň. V mene televízie Markíza mu ďakujem, že túto výzvu prijal,“ dodáva Ján Tribula, ktorého prezident nazval zdatným súperom.

Nenechajte si ujsť ďalšiu adrenalínovú výzvu Jána Tribulu v Televíznych novinách. Čaká na vás v nedeľu, 14. augusta o 19.00 na Markíze.

Vieme pravdu! Tvorí Viktor Vincze pár s Emmou Drobnou?

Dokonale imituje markizácke hviezdy! Šorty znie ako Švajda aj Varinský Sledujte rozhovor so známym imitátorom, raperom a rozhlasovým spíkrom.

Zdravý ako BUKovský: Jete 6x za deň? Urýchľujete tak starnutie! Dospelý a zdravý človek naozaj nepotrebuje jesť päť až šesťkrát za deň.