Jan Bendig: Som homosexuál!

10. 08 2012 15:45 | Bratislava, Reflex, nl
Jan Bendig
Jan Bendig

Sám tomu nechcel veriť, ale láska so ženou nefungovala! Tak sa na to vykašľal!

Priznanie k homosexualite neprišlo ľahko. Bývalý Superstarista Ján Bendig sa bál odmietnutia fanúšikov, priateľov i rodiny, keďže byť gayom v rómskej komunite nie je veľmi akceptované. Aj preto spočiatku zahmlieval...

Jan Bendig
 
Ešte predtým, než svoju orientáciu medializoval verejne, vyrukoval s pravdou doma. Pred dvoma rokmi sa zveril sestre a len pred pár týždňami sa priznal aj rodičom. Mama to vraj cítila a tušila, otec a zvyšok rodiny sa s touto informáciou musel vyrovnávať trochu dlhšie. Ján má teraz vedľa seba človeka, s ktorým tvorí pár a je vraj veľmi šťastný. Kto ním je, sa dozviete vo videu.


 

Spomínate si ešte na silvestrovský program, v ktorom hviezdili speváci Česko Slovenskej SuperStar s rôznymi známymi spevákmi či skupinami zo Slovenska i Čiech? Netradičné kombinácie priniesli veľa zaujímavých duet, ktoré si radi celkom iste vypočujete ešte aj dnes: Takto hviezdili spevácke supertalenty v SuperSilvestri!

Momentálne bez lásky je aj herečka a speváčka Barbora Švidraňová z Hlasu ČS. Priateľov má okolo seba síce veľa, žiaden chlap jej však neučaroval natoľko, aby mu podľahla: Švidraňová je náročná! Vysnívala si princa na bielom koni!