Erika Judínyová: Vymenila by vody šoubiznisu za bahno vidieka?

23. 11 2012 21:50 | Bratislava, Reflex, br
Erika Judínyová
Erika Judínyová

Mala šancu vyskúšať si latrínu, bahno a prasce na farme!

Eriku Judínyovú poznáme ako sebavedomú ženu, ktorá vie plávať vo vodách šoubiznisu ako ryba vo vode. Jej práca si vyžaduje žiť vo svetle reflektorov, nablýskaných večierkov, exkluzívneho oblečenia a dokonalej vizáže. Takýto život je jej blízky a dobre známy. Bola by moderátorka schopná a ochotná opustiť svoj mestský život a odísť na vidiek či farmu a tvrdo pracovať rukami, predierať sa blatom a starať sa o prasce? Práve takúto príležistosť dostala na jeden deň vo farmárskej šou. Zaspomínala si na časy svojho detstva, keď cez prázdniny vyrastala na dedine u starej mamy. Priznala sa, že keby mala žiť na farme, najväčší problém by jej robil nedostatok hygieny a chlad.

 

O svojom zoznámení nám porozprávali Erika Judínyová, Martina Šimkovičová, Kvetka Horváthová aj Maroš Kramár!: Takto prebiehalo prvé rande našich celebrít a ich polovičiek!

Erika priznáva, že so Števom sa poznajú už veľmi dávno. Spoznali sa ešte počas vysokoškolských liet a my máme aj fotografie: Takto vyzerala Judínyová v r.1989. Spoznali by ste ju?

Erika a Števo svojim vzťahom šokovali všetkých navôkol! O tom, že sú zamilovaní, niet pochýb! Ich vzťah nabral už dávnejšie na poriadnych obrátkach a dokonca sa navzájom už takpovediac rodinkujú: Erika Judínyová je zadaná: Tieto superprsia patria Števovi Skrúcanému!