Thomas Puskailer: Z cukríkového chlapca sa stal poriadny drsňák!

29. 11 2012 11:30 | Bratislava, BR
Thomas Puskailer
Thomas Puskailer

Pozrite si jeho nový exkluzívny videoklip ku skladbe Moneytree!

Sympatický spevák, herec a model Thomas Puskailer, ktorý sa stal známym svojim pôsobením v Československej Superstar a najmä svojim najžiarivejším úsmevom v šoubiznise, má nový videoklip ku skladbe Moneytree, v ktorom by sme jeho krásny úsmev len márne hľadali.

Vo videoklipe si zahral drsného mladíka, ktorý sa topí v dlhoch a pokúsi sa vykradnúť banku. Text tejto piesne hovorí o pretĺkaní sa životom pri nedostatku peňazí. Klip sa nakrúcal pod režisérskou taktovkou brazílskeho režiséra Celsu Destefana, ktorý spravil zo štvorminútovej skladby viac ako šesťminútový krátky film o ťažkom živote a pretĺkaní sa problémami bez peňazí. Thomas má neodškriepiteľný herecký talent a ten mohol využiť aj v tomto videoklipe, kde sa stal zo sladkého sexsymbolu, človek zmietajúci sa v emóciách a utrpení.

Nakrúcanie videoklipu bolo pre Thomasa viac než náročné, pretože prebiehalo nonstop takmer bez spánku celé tri dni na rôznych pražských lokalitách. Spevák tvrdí, že emócie, ktoré divák v klipe uvidí sú skutočné!

Thomasovi sa veľmi darí v súkromí, no najmä v práci, čo dokazuje aj nedávny krst jeho debutového albumu Make Believe, z ktorého pochádza aj drsná skladba Moneytree. Na albume môže poslucháč nájsť dvanásť výhradne anglických skladieb a päť remixov, ktoré sú určené pre mladé klubové publikum, ktoré miluje tanec a zábavu.

Pozrite si jeho nový exkluzívny videoklip ku skladbe Moneytree:

 

Bývalým spevákom speváckej šou SuperStar sa zjavne darí. Dôkazom je aj krásna Dominika Mirgová, ktorá sa tak ako jej kolega Thomas Puskailer ukázala v novom klipe inak ako sme si na ňu zvykli: Dominika Mirgová: Z káčatka sa stala krásna labuť! Nemá problém odhaliť sa!

Z mladými speváckymi talentmi sa roztrhlo vrece a aj vďaka speváckej šou SuperStar sa dostali do povedomia Slovenska. Ďalšou ex-superstaristkou je kráska s obrovským talentom Celeste Buckingham: Celeste Buckingham zažíva svoj životný úspech! Bude predskokankou Seala!

Len 19-ročná speváčka Ewa Farna bude rozhodovať o osude nádejných spevákov v šou SuperStar, z ktorej vyšli také hviezdy ako Dominika Mirgová, Dominika Stará, či Celeste Buckingham! Kto bude ďalší?: Vieme meno prvej porotkyne SuperStar: Ewa Farna!