Ľudia sa pustili do Kylie Jenner. Toto ich poriadne vytočilo

06. 03 2019 10:34 | USA/zv
Kylie Jenner
Kylie Jenner Foto: Profimedia.sk

Z jej obrovského úspechu sa hejteri netešia.

Je to oficiálne! Kylie Jenner (21) sa stala najmladšou samostatne zarábajúcou miliardárkou na svete a z trónu tak zosadila Marka Zuckerberga. Magazín Forbes ju zaradil do rebríčka najbohatších Američaniek už v júli 2018, vtedy jej ale do statusu miliardárky chýbalo ešte zarobiť 100 miliónov dolárov.

profimedia-0377604154.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Ľudia jej preto založili zbierku, aby jej dobrovoľníci pomohli vyzbierať zvyšné milióny. Táto iniciatíva vyvolala šialene negatívne ohlasy a nakoniec z toho nič nebolo. Kylie zjavne ale pomoc vôbec nepotrebovala. Jej biznis s kozmetikou jej ide ako "teplé rožky".

Zo svojho úspechu sa veľmi teší, no komentujúci na internete sa búria a nedávajú si servítky pred ústa. Podľa nich totiž nie je až tak že samotne zarábajúca žena, pretože jej k bohatstvu výrazne pomohla rodina, ktorá vlastní obrovské majetky a bez nich by nikto netušil, kto Kylie Jenner je a nikto by si jej kozmetiku nekúpil.

profimedia-0410222891.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Forbes v júlovom článku tvrdil, že mamička dcérky Stormi zamestnáva len sedem ľudí na plný úväzok a päť na čiastočný. Okrem toho však musí, ako aj jej ostatní súrodenci, platiť mame 10% zo zisku za to, že sa jej stará o PR a financie.

Kylie k popularite a dobrému predaju jej kozmetiky vďačí aj sociálnym sieťam, ktoré sú momentálne najlepším priestorom na rozbehnutie dobre fungujúcej značky.

profimedia-0410763488.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Komentáre ( 0)