Stačí pridať lásku

15. 05 2022 05:20 | trinity
Stačí pridať lásku
Stačí pridať lásku Foto: Columbia Pictures

Súťaž, ktorej víťaz získa reštauráciu a porazenému zostane len trpká pachuť prehry na jazyku, môže mať jediného víťaza. No čo ak...?

(Just Add Romance, Romantický film, 80', USA, 2019, Stereo, HD)
Réžia: Terry Ingram
Hrajú: Meghann Fahy, Luke Macfarlane, Theresa Wong, Michelle Martin, Edward Foy, Debs Howard, Edwin Perez, Brittney Wilson, David Adams, Laara Sadiq, Malcolm Stewart, Jennifer-Juniper Angeli, Trevor Roberts


Ťažko povedať, či by neprehliadnuteľné iskrenie medzi Carly (Meghann Fahy) a Jasonom (Luke Macfarlane), ktorí spolu pred troma chodili do kulinárskej školy, prerástlo do niečoho vážnejšieho, no keďže on jedného dňa bez rozlúčky či aspoň vysvetlenia skrátka zmizol z jej života, asi im to nebolo súdené... Dnes obaja žijú svoje životy niekde inde a spoločnú majú asi len úprimnú radosť z varenia a túžbu otvoriť si vlastnú reštauráciu, v ktorej by nik nebránil ich rozletu a fantázii. Takže nečudo, že keď dostanú šancu ukázať, čo vedia v Kuchárskej šou - najväčšom televíznom trháku desaťročia -, obaja po nej chňapnú všetkými desiatimi. A je to akoby od ich posledného stretnutia neubehol ani jediný deň – stále si skvelo rozumejú a stále to medzi nimi ukážkovo iskrí, čo neunikne nielen ich štyrom ďalším konkurentom v boji o víťazstvo, ale, pochopiteľne, ani odbornej porote a tvorcom relácie! Lenže obaja si po každom ďalšom náročnom kole, ktoré ustoja, čoraz bolestnejšie uvedomujú, že súťaž, ktorej víťaz získa vysnívanú reštauráciu a porazenému zostanú len oči pre plač (a trpká pachuť prehry na jazyku), môže mať jediného víťaza. No čo ak...? Čo ak je tou pravou výhrou niečo úplne iné?


Čo možno neviete
Príťažlivého Lukea Macfarlanea, alias filmového Jasona, si môžete pamätať z celkom slušnej kôpky romantických filmov, ako napríklad Vianočný zázrak, Kniha spomienok, Ako milovať Vianoce či Zaľúbená v tridsiatke. Hoci často stvárňuje lámačov ženských sŕdc, v skutočnom živote je gay. S kým randí momentálne sa síce nevie, no v minulosti ho spájali s niekoľkými známymi kolegami – jeho expriateľmi vraj boli T.R. Knight (George O'Malley z Kliniky Grace) a Wentworth Miller (Michael Scofield z Prison Breaku).

Sledujte v sobotu, 4. júna, o 15.55 – alebo v repríze v nedeľu, 5. júna, o 2.30 a 6.00!