• TV Markíza
  • Sexy Ömer z V hre je láska: Toto sú jeho skutočné lásky

Sexy Ömer z V hre je láska: Toto sú jeho skutočné lásky

Sexy Ömer z V hre je láska: Toto sú jeho skutočné lásky

Týmto ženám patrí jeho srdce v súkromí.

Fanúšikovia tureckých seriálov si zaiste zamilovali na obrazovkách televízie Doma romantický titul V hre je láska. Hlavnú mužskú úlohu Ömer v ňom stvárňuje pohľadný herec Barış Arduç.

Barış Arduç (36) sa narodil vo švajčiarskom Scherzingene ako prostredné dieťa páru realitných maklérov Gülay a Erolovi Arduçovcov. Jeho rodina je čiastočne albánskeho pôvodu, má dvoch bratov. Ako 8-ročný sa vrátil so svojou rodinou do Turecka, kde absolvoval základné a stredoškolské vzdelanie. Po skončení strednej školy sa zapísal na športovú akadémiu Kayseri Erciyes University, ale v prvom ročníku sa nedokázal adaptovať a vrátil sa do Istanbulu. Okrem toho, že sa aktívne venoval športom ako plávanie, potápanie, futbal, basketbal, hádzaná, 8 rokov pracoval ako plavčík v Şile pod hlavičkou Tureckej federácie podvodných športov. Neskôr sa zoznámil s divadelnou umelkyňou Aylou Algan a absolvoval hereckú prípravu v divadle Ekol Drama, potom absolvoval divadelnú prípravu v divadle Sadri Alışık a vstúpil do sveta profesionálneho herectva. Pracoval aj ako fotomodel a dabingový herec.

Galéria

​Po účinkovaní v klipe Shattered od Ömüra Gedika začal hrať vo filmoch seriáloch. Celosvetovú slávu mu priniesla práve rola Ömera v seriáli V hre je láska, kde stvárnil mladého a renomovaného, úspešného dizajnéra topánok a obchodníka. Seriál si získal obrovskú popularitu na Blízkom východe, veľkú fanúšikovskú základňu a má na konte mnoho ocenení. Vysielať sa začal v letných mesiacoch roku 2015 a rýchlo sa stal jedným z najpopulárnejších tureckých seriálov, obrovský úspech dosiahol aj na sociálnych sieťach.

Osudovým bolo jeho zoznámenie s herečkou, scenáristkou a režisérkou Gupse Özay v roku 2014 na pľaci filmu Deliha, ktoré prerástlo do lásky a od 29. júla 2020 aj do manželstva. Aktuálne sa tešia z malej dcérky, ktorá sa narodila 9. septembra 2022 a dali jej meno Jan Asya.

View this post on Instagram

A post shared by Barış Arduç (@arducbrs)

View this post on Instagram

A post shared by Barış Arduç (@arducbrs)

View this post on Instagram

A post shared by Barış Arduç (@arducbrs)

Sledujte romantický seriál V hre je láska - od pondelka do piatka o 19:00 na Doma a v predstihu na Voyo!

Najnovšie videá