• TV Markíza
  • Letné horúčavy sa blížia. Ako ich prežiť a cítiť sa dobre?

Letné horúčavy sa blížia. Ako ich prežiť a cítiť sa dobre?

Letné horúčavy sa blížia. Ako ich prežiť a cítiť sa dobre?

Najvyšší čas zaobstarať si klimatizáciu.

Ak ste si aj vy povedali, že tento rok sa vyhnete náročným letným horúčavám, je najvhodnejší čas začať hľadať letenky niekam do severnejších oblastí. Ak sa vám však nechce na nasledujúcich pár mesiacov opustiť váš domov, existuje skvelá alternatíva. Vďaka nej môžete stráviť krásne leto v príjemne vychladenej domácnosti.

„Z roka na rok udierajú prvé horúčavy skôr a už v polovici apríla sa teploty šplhajú k dvadsiatim piatim stupňom. Zákazníkom preto odporúčame nečakať a pripraviť sa na leto už v teraz. Sebe aj svojej rodine tak doprajete teplotný komfort počas najväčších letných horúčav,“ hovorí odborník zo spoločnosti ZSE.

Mesiac júl bol v minulom roku teplotne silno nadnormálny a teploty prekračovali niekoľko dní za sebou 37 stupňov. Ukazujú to dáta Slovenského hydrometeorologického ústavu. Ten zaradil minuloročné leto medzi najteplejšie letá v histórii meraní. Mimoriadne teplý bol aj mesiac september, ktorý prekonal aj rekordy z roku 1951.

Najúčinnejší spôsob, ako si počas horúcich letných dní vychladiť domácnosť je klíma. Vie to už vyše 8 200 spokojných zákazníkov, ktorí si ju zakúpili v ZSE. Pridajte sa k nim aj vy. Ako na to?

Vyberte si najvhodnejší model

Na začiatku celého procesu by ste si mali ujasniť, čo od klimatizácie očakávate. Aké by mala mať funkcie, spotrebu elektriny aj hlučnosť a zohľadniť aj to, do ktorej miestnosti ju nainštalujete. Zdá sa vám to príliš náročné a už teraz si neviete dať rady?

Pri rozhodovaní vám môže pomôcť článok odborníka o tom, ako si vybrať správny typ klimatizácie. Ak si stále váhate, kontaktuje priamo poradcov zo ZSE pre klimatizácie, ktorí vám radi odpovedia na akékoľvek otázky týkajúce sa výkonu, montáže alebo fungovania klimatizácie a tiež pomôžu s výberom správneho riešenia pre vašu domácnosť.

Rovnako si môžete dohodnúť osobné stretnutie v ZSE Centre, kde si budete môcť jednotlivé modely pozrieť osobne. Vyskúšate si možnosti ovládania, prípadne sa budete môcť rozhodnúť pre niektorú z dizajnových klimatizácií, ktoré váš domov nielen vychladia ale zároveň skrášlia.

Ak ste si vybrali vhodný model, je potrebné vyplniť online objednávkový formulár. Do niekoľkých dní sa vám ozve pracovník ZSE, potvrdí vašu objednávku a dohodne s vami všetky podrobnosti.

Nasleduje obhliadka vašej domácnosti. Kvalifikovaný montér vám pri nej poradí, kam je najvhodnejšie nainštalovať vnútornú a vonkajšiu jednotku, tak aby klimatizácia fungovala správne a efektívne.

Kompletný servis je veľkou výhodou

Na trhu je momentálne množstvo firiem, ktoré ponúkajú klimatizácie. Určite sa aj vy pýtate, ako si spomedzi nich vybrať tú najlepšiu. Mali by to byť spoľahliví odborníci, ktorým môžete dôverovať a obrátiť sa na nich s akoukoľvek otázkou. Nemajú problém s dodržiavaním termínov a pracujú rýchlo a dôkladne. Presne takých nájdete v ZSE.

Veľkou výhodou je aj kompletný servis, ktorí vám odborná firma dokáže zabezpečiť. Montáž, pravidelné čistenie, opravy porúch, poradenstvo ale aj rôzne zľavy, výhody a benefity. To všetko máte v ZSE v cene klimatizácie. Práve preto nie je nákup klimatizácie v hypermarketoch dobrý nápad. Personál väčšinou nie je školený na to, aby vám odborne poradil. A na všetky vyššie spomenuté úkony si musíte tak či tak privolať niekoho iného.

V rámci služby ZSE Klima Bezstarosti, čo je nákup klímy na splátky, získate predĺženú záruku počas celej doby platnosti tejto služby. Ak klimatizácia prestane fungovať, ZSE ju opraví alebo vymení za novú. Zároveň k službe dostanete pravidelnú ročnú servisnú prehliadku spojenú s čistením klimatizácie.

Dodanie a montáž klimatizácie od ZSE je veľmi rýchle a spoľahlivé, pretože všetky modely sú dostupné skladom. Inštaláciu klimatizácie máte zahrnutú v cene riešenia a to vrátane dopravy a montážneho materiálu.

Inštalácia zariadenia trvá štyri až päť hodín. Ak vás zaujíma, čo všetko vás čaká, pozrite si článok o montáži klimatizácie. Montáž si vyžaduje odborný prístup, pretože sa môžete stretnúť s problémom, ktorý nebudete vedieť vyriešiť. Klímu môžete neodbornou manipuláciou poškodiť a stratiť tak záruku poskytovanú výrobcom.

Šetrite životné prostredie aj vaše financie

Ste rozhodnutí, že si do bytu alebo domu zaobstaráte klimatizáciu, no obávate sa vyššej vstupnej investície? ZSE má pre vás skvelé riešenie. Ak si nemôžete dovoliť jednorazovo zaťažiť váš rodinný rozpočet, riešením je klimatizácia na splátky. Na začiatku zložíte zálohu a zvyšnú sumu doplatíte v prijateľných mesačných splátkach.

Klíma vás pritom bude stáť už od jedného eura na deň. V ponuke ZSE Klima Bezstarosti si môžete vybrať klimatizáciu na splátky už od 33 eur za mesiac. Získate niektorú zo špičkových klimatizácií Daikin, Samsung alebo Hisense s vysokou energetickou efektivitou a inteligentnými funkciami.

Ako extra darček dostanete ku všetkým klimatizáciám od ZSE 300 kWh elektriny pre klimatizáciu zadarmo. Znamená to viac ako 450 hodín fungovania klimatizácie v režime chladenia lebo vykurovania bez navýšenia účtov za elektrinu.

V ZSE si môžete vybrať z množstva energeticky úsporných modelov. Aj ochrana životného prostredia pre ZSE mimoriadne dôležitá, a preto zákazníkom ponúkajú len zariadenia plnené ekologickým chladivom R32, ktoré nepoškodzuje ozónovú vrstvu a nevplýva na klimatické podmienky. Okrem toho môžete klimatizáciu napojiť na Zelenú elektrinu od ZSE, ktorá je stopercentne z obnoviteľných zdrojov energie, ako sú slnko, vietor, voda či biomasa.

Ak bývate v rodinnom dome, môže vaša klimatizácia fungovať na solárnu elektrinu. Ako je to možné? Jednoducho ju pripojíte na fotovoltické panely, ktoré vám elektrinu pre klimatizáciu vyrobia úplne zadarmo a šetrne k životnému prostrediu. So špičkovou klimatizáciou od ZSE vás letné horúčavy trápiť nebudú.

Najnovšie videá