Prvý alebo druhý

05. 06 2021 08:30 | trinity
Prvý alebo druhý
Prvý alebo druhý Foto: Columbia Pictures

Ako zistíte, že ste našli „toho pravého“, že ste v problémoch alebo že máte skrátka šťastie? Hm. A nie je to občas... To isté? :-)

(How Do You Know, Romantická komédia, 110', USA, 2010, Stereo, HD)
Réžia: James L. Brooks
Hrajú: Reese Witherspoon, Paul Rudd, Owen Wilson, Jack Nicholson, Kathryn Hahn, Mark Linn-Baker, Lenny Venito, Molly Price, Ron McLarty, Shelley Conn, Domenick Lombardozzi, John Tormey, Teyonah Parris, Tony Shalhoub, Dean Norris


Keď sa pôvabná Lisa (Reese Witherspoon) - v snahe nejako sa odpútať od starostí, ktoré sa dennodenne valia na jej hlavu, akoby bola prekliata - bezhlavo vrhne do vzťahu so známym basketbalistom Mattym (Owen Wilson), ktorého krédom je starať sa predovšetkým sám o seba a neviazať sa, nečaká nič viac, ako krátke dobrodružstvo. Lenže, chyba lávky – nečakane sa z toho totiž stane čosi oveľa väčšie a dôležitejšie. A nielenže to vyzerá tak, že sa do nej Matty vážne zamiloval, ale navyše sa ukáže, že za jeho dosť otravným frajerským imidžom určeným širokej verejnosti sa v súkromí ukrýva celkom milý a láskavý chlapík! Podobne zvláštne, ako Lisa, je na tom i sympaťák George (Paul Rudd). Tiež akoby ho na každom kroku prenasledovala smola, a ešte aká! Opustila ho priateľka, hrozí mu krach a možno aj súd či väzenie, pretože firma jeho otca Charlesa (Jack Nicholson), ktorú preňho spravuje, je zrejme namočená v pochybných obchodoch! No namiesto toho, aby tieto problémy riešil, George radšej trávi čas s Lisou, ktorú mu predstavil ich spoločný priateľ. Keď si totiž spolu po prvý raz vyjdú, pochopia, že občas sa vám môže prihodiť niečo naozaj skvelé, aj keď sa vám všetko ostatné práve totálne vymkýna z rúk...! :-)

Sledujte v sobotu, 26. júna, o 13.55!

Komentáre (0)