Ide len o sex

27. 06 2020 08:20 | trinity
Ide len o sex
Ide len o sex Foto: Screen Gems

Tvária sa, že nevidia, že sú pre seba ako stvorení - čo je, žiaľ, dokonalý recept na to, ako zaručene rozdeliť, čo bez debaty patrí spolu...!

(Friends with Benefits, Romantická komédia, 105', USA, 2011, Stereo, HD)
Réžia: Will Gluck
Hrajú: Justin Timberlake, Mila Kunis, Woody Harrelson, Jenna Elfman, Patricia Clarkson, Masi Oka, Bryan Greenberg, Richard Jenkins, Nolan Gould, Andy Samberg, Shaun White, Andrew Fleming, Catherine Reitman, Courtney Henggeler, Tiya Sircar


Jamie (Mila Kunis) a Dylan (Justin Timberlake) sú si podobní, ako vajce vajcu. Teda, samozrejme nie fyzicky, hoci obaja sú mladí, zdraví a atraktívni, ale charakterovo – a to aj napriek malému „nepodstatnému“ detailu – že Jamie je žena a Dylan muž. Okrem tejto drobnosti a faktu, že on býva a pracuje v Los Angeles a ona v New Yorku, majú pred sebou v kariére rovnako žiarivú budúcnosť a v súkromí... Rovnako bezútešnú. Obaja totiž práve dostali dosť drsné kopačky od svojich polovičiek, ktoré už prestalo baviť byť v ich životoch až na druhom mieste. Musel by v tom byť zakopaný minimálne bernardín ako dom, aby sa títo dvaja nestretli a... OK, ak čakáte, že to medzi nimi zaiskrí, nemýlite sa. Má to však, ako inak, háčik – obaja majú doslova fóbiu zo záväzkov, ktoré by zase mohli skrachovať, a tak sa radšej rozhodnú pre napohľad oveľa pohodlnejší a bezproblémovejší vzťah, v ktorom ide len a len o sex. Skrátka kamarátstvo s výhodami! To, že sú jeden pre druhého jednoducho stvorení, obaja aj napriek neprehliadnuteľným náznakom tvrdohlavo ignorujú. Tvária sa, že nevidia, ako dokonale sa k sebe hodia, čo je, žiaľ, dokonalý recept na to, ako zaručene rozdeliť, čo bez debaty patrí spolu...!

Sledujte v sobotu, 18. júla, o 22.30 – alebo v repríze v nedeľu, 19. júla, o 2.40!

Komentáre ( 0)