Chlap na roztrhanie

21. 03 2020 09:50 | trinity
Chlap na roztrhanie
Chlap na roztrhanie Foto: FilmDistrict

Keď sa na vás všetky ženy doslova lepia ako muchy na lep, môže to byť splnený sen, ale aj... Nefalšované peklo! :-)

(Playing for Keeps, Romantická komédia, 102', USA, 2012, Stereo)
Réžia: Gabriele Muccino
Hrajú: Gerard Butler, Jessica Biel, Noah Lomax, Dennis Quaid, Uma Thurman, Catherine Zeta-Jones, James Tupper, Judy Greer, Abella Wyss, Grant Goodman, Grant Collins, Aidan Potter, Marlena Lerner, Iqbal Theba, Sean O'Bryan


Nech už sa šarmantný George (Gerard Butler), niekdajšia futbalová hviezda a dnes nie práve ukážkový tréner detskej ligy, akokoľvek snaží získať si srdce svojho synčeka Lewisa (Noah Lomax), vždy to katastrofálne zbabre. A zakaždým to má niečo spoločné so zvodnými mamičkami jeho zverencov – krásne ženy v domácnosti v tomto provinčnom zapadákove pánu bohu za chrbtom sú totiž také nekonečne unudené životom, že ich nahromadené hormóny v prítomnosti atraktívneho športovca ako George doslova šalejú! A to je v jeho súčasnej situácii niečo ako nefalšované peklo, pretože... Ako ma za týchto okolností dokázať svojej úžasnej exmanželke Stacie (Jessica Biel), že nielenže nie je žiadne krkavčí otec, ale že si tiež nič na svete neželá viac, ako... Vrátiť sa k svojej rodine.

Sledujte v sobotu, 11. apríla, o 16.10 – alebo v repríze v nedeľu, 12. apríla, o 11.50 a v pondelok, 13. apríla, o 22.40!

Komentáre ( 0)