Stážista

05. 06 2021 08:40 | trinity
Stážista
Stážista Foto: Warner Bros.

Aby sa Ben vyhol nudnému dôchodku, chopí sa neobvyklej príležitosti vo svete mladých... Skúsenosti, našťastie, nikdy nevyjdú z módy!

(The Intern, Komédia, 117', USA, 2015, Stereo, HD)
Réžia: Nancy Meyers
Hrajú: Robert De Niro, Anne Hathaway, Rene Russo, Anders Holm, JoJo Kushner, Andrew Rannells, Adam Devine, Zack Pearlman, Jason Orley, Christina Scherer, Nat Wolff, Linda Lavin, Steve Vinovich, C.J. Wilson


Iní v jeho veku si užívajú zaslúžený dôchodok, no sedemdesiatnik Ben (Robert De Niro) je z iného cesta a z toľkého povinného „oddychovania“ sa ide zblázniť! Napokon, penziu si predstavoval úplne inak – príjemnejšiu, zábavnejšiu, no hlavne nie takú nekonečne osamelú, pretože ju chcel stráviť po boku milovanej manželky, ktorú mu však osud vzal. A tak, aby bol opäť medzi ľuďmi a nepripadal si už viac tak zúfalo sám, rozhodne sa urobiť niečo naozaj nečakané... Zúčastní sa totiž konkurzu na miesto stážistu v spoločnosti, ktorej patrí azda najvychytenejšia módna webstránka súčasnosti! A navzdory faktu, že by pokojne mohol byť nielen starým, ale dokonca prastarým otcom svojich konkurentov, to miesto skutočne získa! Zakladateľkou spoločnosti je atraktívna vorkoholička Jules (Anne Hathaway). A práve jej asistentom sa Ben stane, hoci spočiatku len čisto formálne. Jules totiž vôbec nemá v pláne zveriť mu nejakú zodpovednú úlohu a jeho pozíciu schválila tak akosi... Len pre efekt. Lenže netrvá dlho a Ben jej i ostatným dokáže, že je nielen užitočný pre tím, ale ešte oveľa, oveľa viac!

Sledujte v sobotu, 26. júna, o 20.30 – alebo v repríze v nedeľu, 27. júna, o 10.25!

Komentáre (0)