Bláznivá dovolenka v Thajsku

25. 07 2020 08:20 | www.markiza.sk
Bláznivá dovolenka v Thajsku
Bláznivá dovolenka v Thajsku Foto: Gaumont

Prímorský raj, box, nie práve najbystrejší turisti, orangutani a liliputáni... Strelený mix, zaručujúci neopakovateľný zážitok!

(Pattaya, Komédia, 93', Fr., 2016, Stereo, HD)
Réžia: Franck Gastambide
Hrajú: Franck Gastambide, Malik Bentalha, Anouar Toubali, Ramzy Bedia, Gad Elmaleh, Sabrina Ouazani, Sissi Duparc, Saïd Bogota, Akaradeth Rodwinit, Delphine Baril, Uthai Chaenchampa, Worawan Kanchon, Patrice Quarteron


Franky (Franck Gastambide) a Krimo (Malik Bentalha) snívajú o odchode z fádneho života na sídlisku. Miesto, kam túžia ísť, je notoricky známe plážové letovisko v thajskej Pattayi. Ak sa tam však chce človek dostať za lacný peniaz, potrebuje super nápad, ako zarobiť peniaze... Ešteže o šialené nápady, ako ich získať, ktoré však nie vždy úplne vyšli, Franky s Krimom nikdy nemali núdzu! Tentoraz sa rozhodnú, že v Pattayi prihlásia svojho liliputánskeho kamaráta (Anouar Toubali) na majstrovstva sveta v thajskom boxe liliputánov. Ešte netušia, že to, čo mala byť vysnívaná dovolenka, sa náhle stane najbláznivejším a najnebezpečnejším dobrodružstvom ich života! Všetky cesty vraj vedú do Ríma... No tá pravá vedie len a len do Pattaye!

Sledujte v sobotu, 15. augusta, o 22.50!

Komentáre ( 0)