Stratení v Karibiku

10. 08 2019 11:50 | trinity
Stratení v Karibiku
Stratení v Karibiku Foto: Lionsgate

Dovolenka snov Kevina, Julie a ich syna Andyho sa zmení na nočnú moru, keď uviaznu na opustenom ostrove. A najväčšiu hrozbu, žiaľ, predstavuje... Domnelý záchranca!

(Extortion, Dobrodružný film, 105', USA, 2017, Stereo, HD)
Réžia: Phil Volken
Hrajú: Eion Bailey, Barkhad Abdi, Danny Glover, Bethany Joy Lenz, Mauricio Alemañy, Jack Wallace, Jorge Cabrera, Marilinda Rivera, James Gordon Jennings, Welmo Romero, Guillermo Balbi, Elid Barrios


Kto by netúžil po nádhernej dovolenke v tropickom raji, ako vystrihnutej z katalógu niektorej z najluxusnejších cestovných kancelárií? Americký lekár Kevin (Eion Bailey), jeho manželka Julie (Bethany Joy Lenz) a ich rozkošný synček Andy (Mauricio Alemañy) sa už nemôžu dočkať slnkom zaliatych pláží Karibiku a úžasných dobrodružstiev, ktoré tam na ne isto-iste čakajú. To, ktoré im osud pripraví, keď sa spontánne rozhodnú vyjsť si na more v malom prenajatom člne, je však, žiaľ, na hony vzdialené akejkoľvek romantickej predstave z knižiek či filmov... Nečakane totiž uviaznu na opustenom ostrove, ktorý sa rozhodnú preskúmať, pretože motor člna vypovie poslušnosť! To najhoršie však ešte len má prísť. Pretože práve vo chvíli, keď už sa zdá, že sa na nich opäť usmialo šťastie, sa ukáže, že najväčšiu hrozbu pre mladú rodinu predstavuje... Domnelý záchranca!

Sledujte v nedeľu, 1. septembra, o 22.35!

Komentáre ( 0)