Krvavé sprisahanie

27. 06 2020 09:10 | trinity
Krvavé sprisahanie
Krvavé sprisahanie Foto: Grindstone Entertainment Group

Exagenta Johna chceli využiť ako obetného baránka pre zvrátený plán. Lenže kto si trúfne hazardovať s životmi jeho najbližších... Podpíše si vlastný rozsudok smrti!

(Decomissioned, Akčný triler, 77', USA, 2016, Stereo, HD)
Réžia: Timothy Woodward Jr.
Hrajú: Johnny Messner, Vinnie Jones, Estella Warren, James Remar, Michael Paré, Richard Burgi, Tristian Eggerling, Stephen Brown, Connor Garelick, Chris Muto, Tom Struckhoff, Rachel Laurenne, Paulina Vallin, Chris Jai Alex, Erik Aude


Život tajného agenta znamená neustále riziko pre vás i vašich blízkych. A to, žiaľ, nielen počas aktívnej služby, ale do konca vášho života! Nik to nevie lepšie ako Stephen White (Johnny Messner), ktorý sa po odchode z tajných služieb pod novou identitou „John Niles“ venuje rodine - krásnej manželke Rebecce a synčekovi Markovi (Tristian Eggerling) - a živí sa ako poisťovací maklér. Jeho pokojný život na predmestí sa totiž skončí vo chvíli, keď sa skupinka skorumpovaných agentov rozhodne využiť ho ako obetného baránka pre svoj zvrátený plán. Dôvodom tohto šialenstva je rozhodnutie najvyššieho veliteľa ozbrojených síl, prezidenta Spojených štátov Forda (Richard Burgi), zrušiť BT85, tajnú jednotku CIA zriadenú po 11. septembri 2001 na monitorovanie občanov USA - pretože už jej samotná existencia je v rozpore s americkou ústavou a jej dodatkami! Tí, ktorým toto rozhodnutie vôbec nehrá do karát, pretože si už príliš zvykli na neobmedzené právomoci a v podstate nulovú kontrolu na akejkoľvek úrovni, sa rozhodli nepohodlného prezidenta odpratať z cesty skôr, než im okreše kompetencie. A aby k nim neviedla žiadna, ani tá najmenšia stopa, chcú prinútiť Johna, aby si výmenou za životy a bezpečie Rebeccy a Marka zašpinil ruky krvou on. Lenže na tento džob si naozaj nemohli vybrať horšieho kandidáta, John totiž naozaj nie je chlap, ktorý iným dovolí ním beztrestne manipulovať. A kto je navyše taký hlupák, že si trúfne hazardovať s životmi jeho najbližších... Podpíše si vlastný rozsudok smrti!


Čo možno neviete
Dlhoročnou priateľkou sympatického Johnnyho Messnera, predstaviteľa hlavného hrdinu Johna, je pôvabná herecká kolegyňa Kathryn Morris. S ňou sa zoznámil v roku 2010, počas hosťovania v krimiseriáli Odložený prípad, v ktorom sedem rokov stvárňovala detektívku Lilly Rushovú. O tri roky neskôr, 21. augusta 2013, sa stali hrdými rodičmi dvojičiek Jamesona Westa a Rocca McQueena.

Sledujte v pondelok, 20. júla, o 2.35!

Komentáre ( 0)