Junior Account Manager

Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Termín nástupu: podľa dohody

Mzdové podmienky (brutto): od 1 600 EUR/mesiac
Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a skúsenosťami.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
➡️ Do nášho marketingového tímu (kreatívne oddelenie) hľadáme novú dynamickú posilu na pozíciu Junior Account Manager.

➡️ Očakávame od teba silné organizačné a komunikačné schopnosti, záujem o televízne prostredie a orientáciu na detail. Ak okrem toho máš aj prehľad o dianí v športovom svete, získavaš body navyše!

➡️ Predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii je veľkou výhodou, nie však podmienkou.

➡️ Ak si presvedčený/á, že si správny človek do nášho tímu, daj nám o sebe vedieť! Okrem CV nám pošli aj krátky sprievodný text.

Čo ťa na tejto pozícii čaká?

✔️ Prevzatie, spracovanie a koordinácia zadaní medzi kreatívnym oddelením a internými klientmi (napr. spravodajstvo, sales, HR...) či externými spolupracovníkmi
✔️ Komunikácia s grafickým oddelením (kompletizácia zadaní a podkladov)
✔️ Spolupráca na koordinácii procesu tvorby kampaní s Traffic Managerom a vedúcimi oddelení
✔️ Komunikácia s internými klientmi, odporúčanie vhodných riešení
✔️ Kontrola a následná distribúcia finálnych produktov klientom
✔️ Archivácia výstupu a finálnych produktov

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Benefit paušál (Cafeteria/DDS) v hodnote 240 € ročne
  • 4 dni voľna určených na spoločensko-zodpovedné (CSR) aktivity
  • Narodeninové voľno
  • 3 „sick days“ počas roka, ktoré sú nad rámec dovolenky
  • Neobmedzený prístup k stovkám kurzov na UDEMY a SEUDO
  • Voyo predplatné
  • Masáže na pracovisku,psychologické poradenstvo a ďalšie aktivity zamerané na well-being
  • Finančné príspevky pri dôležitých životných udalostiach a odmeny za odporúčanie budúceho kolegu
  • Možnosť home-officu 2x do týždňa a ak na dochádzanie využiješ auto, rozhodne oceníš bezproblémové parkovanie
  • Príspevok na stravné máme aj počas dovolenky, „sick day“ či návštevy u lekára
  • Podporujeme internú rotáciu v spoločnosti. Ak sa ukážeš ako talent a po čase zistíš, že vieš ponúknuť viac, s radosťou Ťa podporíme v Tvojom rozvoji
  • Počas celého roka ťa čakajú súťaže o lístky do kina, divadla, na festivaly, koncerty alebo iné akcie
  • MultiSport karta pre seba alebo svojho blízkeho (plne hradená zamestnancom za zvýhodnených podmienok)
  • Okrem toho rozdávame darčeky pri nástupe, na Vianoce alebo len tak počas roka, ak je na to príležitosť

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Čo od teba očakávame?

  • Zmysel pre organizovanie a vynaliezavosť pri hľadaní riešení
  • Skvelý multitasking, time-management a komunikačné zručnosti
  • Znalosť balíka MS Office na užívateľskej úrovni
  • lepší než základný prehlaď o dianí v športovom svete!
  • Spoľahlivosť, zodpovednosť, efektivita, proaktivita, tímovosť
  • Skúsenosti v online marketingu, predchádzajúca práca na podobnej pozícii alebo v agentúre je výhodou, nie však podmienkou
  • Anglický jazyk na úrovni B2